24 komentāri
Pikanti kadri: Ventspili pierībina pavisam pliku motobraucēju pūlis
"Kurland Bike Meet 2017" vakars piejūras kempingā - PLIKO brauciens! (Aivars Ķesteris / f64)

Kamēr liela daļa Latvijas brīvdienās līksmoja Salacgrīvā, ne mazāk jautri gāja Ventspilī. Tur tradicionāli notika Starptautiskais Baltijas jūras reģiona valstu motobraucēju salidojums “Kurland Bike Meet 2017”, kura ietvaros arī kāda īpaša atrakcija – pliko brauciens.

Pasākums Ventspilī pulcēja vairākus tūkstošus motobraucēju no Latvijas un ārvalstīm. Tā ietvaros pilsētas ielās notika iespaidīga spēkratu parāde, bet par pasākuma īpašo odziņu kļuva pliko brauciens.

Tā laikā motociklisti un viņu pavadones uz saviem braucamajiem kāpa pavisam kaili, intīmās vietas piesedzot ar kādu māksliniecisku detaļu.

Svinības Piejūras kempingā nerimās līdz pat rīta gaismai, priecējot kā pašus motociklistus, tā pilsētniekus. Skaties.lv piedāvā aplūkot pikantākos kadrus no pliko brauciena.

Foto: pliko brauciens Ventspilī

TOP komentāri

  • Peteris Grava
  • mjā
    +22 +13 -9

    mjā

    Diezgan pretīgi tie resnie ar saviem kailajiem ķermeņiem..galīgi prātus izkūkojuši,vairs jau nezin,kā sev pievērst uzmanību..nelabumā apvemjos!!!!
  • Voldemārs Stāvusis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 1

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl