24 komentāri
Pikanti kadri: Ventspili pierībina pavisam pliku motobraucēju pūlis
"Kurland Bike Meet 2017" vakars piejūras kempingā - PLIKO brauciens! (Aivars Ķesteris / f64)

Kamēr liela daļa Latvijas brīvdienās līksmoja Salacgrīvā, ne mazāk jautri gāja Ventspilī. Tur tradicionāli notika Starptautiskais Baltijas jūras reģiona valstu motobraucēju salidojums “Kurland Bike Meet 2017”, kura ietvaros arī kāda īpaša atrakcija – pliko brauciens.

Pasākums Ventspilī pulcēja vairākus tūkstošus motobraucēju no Latvijas un ārvalstīm. Tā ietvaros pilsētas ielās notika iespaidīga spēkratu parāde, bet par pasākuma īpašo odziņu kļuva pliko brauciens.

Tā laikā motociklisti un viņu pavadones uz saviem braucamajiem kāpa pavisam kaili, intīmās vietas piesedzot ar kādu māksliniecisku detaļu.

Svinības Piejūras kempingā nerimās līdz pat rīta gaismai, priecējot kā pašus motociklistus, tā pilsētniekus. Skaties.lv piedāvā aplūkot pikantākos kadrus no pliko brauciena.

Foto: pliko brauciens Ventspilī

TOP komentāri

  • Peteris Grava
  • mjā
    +22 +13 -9

    mjā

    Diezgan pretīgi tie resnie ar saviem kailajiem ķermeņiem..galīgi prātus izkūkojuši,vairs jau nezin,kā sev pievērst uzmanību..nelabumā apvemjos!!!!
  • Voldemārs Stāvusis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl