Komentāri
Pērnavā sākas ”Weekend” festivāla trešā diena; iespaidīgi ballītes FOTO
Publicitātes foto

Pērnavā nupat ir dots starts trešajai, noslēdzošajai, ”Weekend Baltic” festivāla dienai, kuras laikā uz trim skatuvēm pludmalē kāps pasaulē atzītas deju mūzikas zvaigznes un arī vienīgais Latvijas pārstāvis festivālā. Iesildoties ballītei, Skaties.lv piedāvā apskatīt iespaidīgus kadrus no jau notikušā.

Tūkstošiem igauņu un ārzemju viesu, kuru starpā ir arī neskaitāmi latvieši, Baltijas lielākajā pludmales ballītē līksmo jau no ceturtdienas.

Sestdien ir festivāla noslēdzošā diena, kad uz skatuvēm Pērnavā kāps tādas zvaizgnes kā Martin Garrix, ”Chase&Status”, ”Cheat Codes”, Kungs un citi mākslinieki, tostarp mūsu pašu [Ex] da Bass.

Šobrīd Pērnavā spīd saule un nekas neliecina par to, ka laiks varētu sabojāties, tā ka nav nekādu atrunu, lai neierastos uz ballīti.

PIEKTDIENAS SVINĪBAS BEIDZĀS LIETŪ – APSKATI BILDES TE!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl