Pazīstamais deju grīdu pavēlnieks dzimšanas dienu nolēmis svinēt ar grandiozu ”online” ballīti ezera vidū

17 komentāri
Pazīstamais deju grīdu pavēlnieks dzimšanas dienu nolēmis svinēt ar grandiozu ”online” ballīti ezera vidū
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Viens no Latvijā zināmākajiem dīdžejiem – [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, – piektdien, 22. maijā, svinēs savu 36. dzimšanas dienu. Par godu lielajam notikumam mākslinieks nolēmis sarīkot vērienīgas virtuālas svinības, kurās dīdžejs ar ekskluzīvu setu uzstāsies uz plosta Ungura ezera vidū.

“Jau sen vēlējos uztaisīt ”online” uzstāšanos, bet pagāja laiks, līdz sapratu, ko vēlos un kā vēlos. Gribēju, lai uzstāšanās notiek neierastos apstākļos, kādā īpašā vietā, pie dabas, ar skaistu ainavu un, izmantojot vairākas kameras.

Ideju par ekskluzīvu setu uz plosta man ierosināja brīvdienu mājas “Ķecis” komanda. Nekavējoties piekritu!” Skaties.lv skaidro [Ex] da Bass.

“Kad sāku domāt par pasākuma norises datumu, atcerējos, ka man tuvojas dzimšanas diena. Kāpēc gan sev un citiem neuztaisīt skaļu ballīti? Būs forši, jo esam padomājuši ne tikai par enerģisku deju mūziku, bet arī par LED instalācijām, pirotehniku, kā arī citiem specefektiem, un tas vēl nebūt nav viss…” par ”online” ballītes vērienīgumu klāsta dīdžejs.

Dīdžeja [Ex] da Bass ”online” dzimšanas dienas uzstāšanās laikā ikviens skatītājs varēs iepriecināt mākslinieku, ne tikai apsveicot viņu dzimšanas dienā, bet arī sniedzot viņam atbalstu ziedojot. Ziedot varēs izmantojot ”PayPal” (officialexdabass) un ”Revolut” (Mreks Dainis / @mareks87y4).

Īpašā tiešraide 22. maijā no plkst. 20:00 vismaz stundu būs vērojama Facebook.com/officialexdabass, Youtube.com/officialexdabass, Twitch.com/officialexdabass, Instagram.com/officialexdabass.