Notikusi pirmā “Pure Pop Disco” virtuālā ballīte

Pievienot komentāru
Notikusi pirmā “Pure Pop Disco” virtuālā ballīte
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušās nedēļas nogalē daudzās mājās valdījusi īsta ballīšu tveice – notikusi pirmā “Pure Pop Disco” virtuālā ballīte, kurā ar labu mūziku un krāšņu šovu priecēja pazīstamais mūziķis un dīdžejs Markus Riva.

Markus Riva ir pieprasīts dīdžejs dažādos Rīgas klubos un pasākumos, taču līdz ar ārkārtējo stāvokli valstī izklaides dzīve klātienē uzlikta uz pauzes.

”Pasaule neilgā laikā ir mainījusies līdz nepazīšanai, un mums visiem ir jāspēj pielāgoties jaunajai realitātei.

Ir skaidrs, ka šovasar klātienē ballēties nevarēs, bet nekas jau neapstājas – ir jāmeklē citi ceļi, kā sagādāt prieku sev un visiem, kas piektdienas vakarā vēlas atpūsties,” pauž Markus Riva.

”Pure Pop disco” ballītē piektdienas vakarā izskanēja tikai dejojami hiti, skatītājus izklaidēja enerģiski go-go dejotāji, visa pasākuma gaitā bija pieejams arī interaktīvais čats un dažādas aizraujošas tiešsaistes aktivitātes.

Ik stundu virtuālajam burziņam attālināti pievienojās arī sabiedrībā pazīstami ballētāji – dziedātāja Samanta Tīna, TV dīva Dagmāra Legante un mīlestības pilnu virtuālo sveicienu visiem pasākuma apmeklētājiem veltīja arī ansamblis ”Mazais Princis”.

Nākamā ”Pure Pop Disco” ballīte notiks 1. maijā. Biļetes būs pieejamas ”Biļešu servisa” tīklā, un to sākumcena būs 5 eiro. Tiešraide būs pieejama purepopdisco.lv.