Nosvini brīvdienas ballītē uz kuģīša! Atgriežas elektroniskās mūzikas pasākumu cikls ”Die Kultur”

1 komentārs
Nosvini brīvdienas ballītē uz kuģīša! Atgriežas elektroniskās mūzikas pasākumu cikls ”Die Kultur”
PUBLICITĀTES FOTO

7. jūnijā uz kuģīša ”Rīgas Pērle” norisināsies elektroniskās mūzikas ballīte ”Die Kultur”. Ballīšu cikls jau otro gadu priecēs elektroniskās mūzikas piekritējus un deju cienītājus.

”Die Kultur” atklāšanas pasākums būs “karsts”, jo ciemos ieradīsies īpašais viesis ”SUAT” – uzlecošā superzvaigzne no Anglijas.

Foto: Rīgā notikusi unikāla ballīte uz kuģīša

”SUAT” ir iekarojis savu vietu elektroniskās, tehno ballīšu sfērā, ne tikai Anglijā, bet arī citās Eiropas lielākajās ballīšu pilsētās.

Mākslinieka publiskotie video no viņa uzstāšanās reizēm skatīti vairāk nekā miljons reižu.

Pasākuma organizatoru vēlme ir popularizēt elektroniskās mūzikas kustību Latvijā un pulcēt vienuviet līdzīgi domājošos.

Lai burziņu padarītu īpašāku būs iespējams baudīt tematiskus kokteiļus, kā arī grila ēdienus, kas ir jaunums ”Die Kultur” ballītēs!

Foto: ballīšu zvēri saturieties! Rīgā atklāta jauna ”afterparty” vieta

”Rīgas Pērlei” atgriežoties krastā, ballīte nebūt nebeidzas, “afterparty” norisināsies klubā ” Element Seventy Nine”, kur dejas turpināsies līdz pat 10 rītā.

Ballīšu cikla atklāšanā viesi varēs baudīt ”SUAT”, ”Vol-T”, ”NF3 – N.Freemann b2b Chris Cherry” un ”Holensen” spēlēto mūziku!

Toties jau nākamajos ”Die Kultur” pasākumos būs iespēja novērtēt ”Salvatore Bruni” un ”Electricano” radītos mūzikas ritmus.

Pirms gada ”Die Kultur” elektroniskās mūzikas pasākumi bija plaši apmeklēti un kļuva par vienām no pagājušās vasaras “karstākajām” ballītēm!

Seko informācijai pasākuma “Facebook” lapā!

Biļetes iegādājies ŠEIT!