Modele Ginta Lapiņa publisko fotogrāfijas no jestrajām dzimšanas dienas svinībām

Pievienot komentāru
Modele Ginta Lapiņa publisko fotogrāfijas no jestrajām dzimšanas dienas svinībām
INSTAGRAM

30.jūnijā populārākā latviešu modele Ginta Lapiņa nosvinēja savu trīsdesmito dzimšanas dienu. Par spīti dzīvošanai Losandželosā jubileja svinēta vienā no populārākajiem Jūrmalas restorāniem.

Skaistās, iedvesmojošās, jautrās fotogrāfijas no dzimšanas dienas svinībām Ginta un viņas mīļotais Braients publiskoja sociālajā tīklā ”Instagram”.

Pārītis nespēj beigt priecāties par lielisko nedēļas nogali Latvijā un sirsnīgo ballīti, kurā vienuviet pulcējās Gintas tuvākie draugi, ģimenes locekļi.

Dzimšanas dienu modele izvēlējās svinēt vienā no Jūrmalā esošajiem pludmales restorāniem, priekšroku dodot baltiem tērpiem un arī gaišām dekorācijām.

”Nedēļas nogale, kuru atcerēties. Mana trīsdesmitā dzimšanas diena! Tik daudz jau piedzīvots un tik daudz vēl priekšā,” sociālajā tīklā raksta Ginta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GINTA LAPINA (@gintalapina) on

Tāpat arī modeles mīļotais vīrietis izteicies par Lapiņu, sakot, ka viņa nekad nav bijusi trakulīga, viņa vienkārši neļauj savu sirdi ievietot būrī. Viņa piedzimusi brīva, gatava ”degt” par visiem, kurus jebkad mīlējusi.

 

View this post on Instagram

 

Back in LA, but still reminiscing about @gintalapina birthday celebration.

A post shared by Bryant Knight (@thebknight) on

Svinībās neiztika bez svētku tortes, svecītēm, dejām, gardiem ēdieniem, tostiem un šampanieša. Viesus izklaidēja īpašs uguns šovs un muzikāli priekšnesumi.

Kā jau pienākas, Ginta tika celta gaisā trīsdesmit reizes – katram gadiņam par godu!