Komentāri

Nedēļas nogalē dīdžeja [Ex] da Bass vadītā radio šova klubu tūre ”Party Service On Tour 2017” piestās ”Smeceres kroga mūzikas klubā”.

Pēc diviem pozitīvām emocijām bagātiem un labas atsauksmes guvušiem pasākumiem Rīgā un Siguldā EHR radio šova ”Party Service” klubu tūres ”Party Service On Tour 2017” komanda ar dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā 11. februārī iepriecinās Madonas un tuvāko pilsētu iedzīvotājus ar iespaidīgu ballīti ”Smeceres kroga mūzikas klubā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopā ar [Ex] da Bass ballītē uzstāsies dīdžejs MBerg, kā arī gaidāms apjomīgs video projekciju šovs īpašā viesa vīdžeja Kosmoss izpildījumā. Viņš radīs maģisku atmosfēru, izmantojot lielu daudzumu video projektoru.

Pasākuma programmā – Eiropā pieprasītākā mūzika, stilīgas dekorācijas, specefekti un dāvanas.

Video

Dienu iepriekš, 10. februārī, ”Radio bārā” Vecrīgā notiks [Ex] da Bass ikmēneša viesrezidences atklāšanas pasākums. Ballīšu sērijai dots zīmīgs nosaukums – [Ex]Tra Bass. Atklāšanas īpašais viesis būs pirmais LED saksofonists Latvijā – Sergey Boytsov.

Dziedātājas Aminatas ”Eirovīzijas” dziesmas remikss izdots ASV

Foto: iepriekšējā ”Party Service On Tour 2017” ballīte ”Radio bārā”

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl