Komentāri

Nedēļas nogalē dīdžeja [Ex] da Bass vadītā radio šova klubu tūre ”Party Service On Tour 2017” piestās ”Smeceres kroga mūzikas klubā”.

Pēc diviem pozitīvām emocijām bagātiem un labas atsauksmes guvušiem pasākumiem Rīgā un Siguldā EHR radio šova ”Party Service” klubu tūres ”Party Service On Tour 2017” komanda ar dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā 11. februārī iepriecinās Madonas un tuvāko pilsētu iedzīvotājus ar iespaidīgu ballīti ”Smeceres kroga mūzikas klubā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopā ar [Ex] da Bass ballītē uzstāsies dīdžejs MBerg, kā arī gaidāms apjomīgs video projekciju šovs īpašā viesa vīdžeja Kosmoss izpildījumā. Viņš radīs maģisku atmosfēru, izmantojot lielu daudzumu video projektoru.

Pasākuma programmā – Eiropā pieprasītākā mūzika, stilīgas dekorācijas, specefekti un dāvanas.

Video

Dienu iepriekš, 10. februārī, ”Radio bārā” Vecrīgā notiks [Ex] da Bass ikmēneša viesrezidences atklāšanas pasākums. Ballīšu sērijai dots zīmīgs nosaukums – [Ex]Tra Bass. Atklāšanas īpašais viesis būs pirmais LED saksofonists Latvijā – Sergey Boytsov.

Dziedātājas Aminatas ”Eirovīzijas” dziesmas remikss izdots ASV

Foto: iepriekšējā ”Party Service On Tour 2017” ballīte ”Radio bārā”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl