Lustīgi kadri: latviešu dīdžejs ar komandu izklaidē ballīšu zvērus Baltijā

0 Komentāru

Augusts īpaši rosīgs izvērties vienam no pašmāju populārākajiem ballīšu pavēlniekiem – dīdžejs [Ex] da Bass kopā ar komandu pamanījies uzkurināt pa kārtīgai ballītei katrā Baltijas valstī. Kā atzīst skatuves mākslinieks, šie bijuši jaudīgākie pasākumi, kuros nācies uzstāties šovasar.

Atraktīvais mūziķu trio ”3Live Project” jeb dīdžejs [Ex] da Bass, perkusionists Einārs Latiševs un trompetists Normunds Piesis 9. augustā pārstāvēja Latviju Pērnavas pludmalē notiekošajā pasākumā ”Sunset Beach Bang”, kas divas naktis ļaudis pulcēja iecienītajā klubā ”Sunset” jūras krastā – vietā, kur vairākus gadus pēc kārtas notika visiem labi zināmā ”Weekend Festival Baltic” oficiālās pēcballītes.

“Tā bija viena no mūsu gaidītākajām uzstāšanās reizēm šovasar. Pasākums bija īpašs ar to, ka iesildījām slaveno itāliešu dīdžeju duetu DJs From Mars. Bija super!

Dienā pirms mūsu uzstāšanās satikām arī leģendāro vācu dīdžeju Tomcraft (viņš bija īpašais viesis nākamajā dienā), kuru nebiju saticis tieši 10 gadus. Pēdējo reizi viņu satiku 2009. gadā, kad viņš bija viens no īpašajiem visiem mana hita ”Riga Nights” prezentācijā tā laika klubu pērlē ”Essential”. Ak jā, viņš ir viens no šīs Latvijas klubu himnas remiksu autoriem,” Skaties.lv stāsta [Ex] da Bass.

16. augustā ”3Live Project” bija gods beidzot uzstāties mūzikas festivālā ”Karkle”, kas notika jūras krastā netālu no Palangas, Lietuvā.

”Lai arī uz skatuves kāpām piecos vakarā, bija super ne tikai tāpēc, ka lietuvieši ar lielu interesi baudīja mūsu performanci, bet arī tāpēc, ka festivāls kā tāds un mākslinieku uzņemšana bija augstākajā līmenī. Starp citu, mēs spēlējām uz otrās lielākās skatuves,” gandarīts ir dīdžejs.

Kā vērtē [Ex] da Bass, ”Karkle” ir must have festivāls, ko noteikti vajadzētu apmeklēt, plānojot atpūsties vasarā Lietuvā. Šogad īpašo viesu vidū bija Jess Glynne, The Rasmus, Filatov & Karas.

17. augustā trio izklaidēja ļaudis, kāpjot uz Rīgas svētku galvenās skatuves 11. novembra krastmalā.

”Mums ir liels prieks, ka mēs kā mūziķu trio, apvienība, kurā neviens nedzied, bet gan apvieno muzikālu saspēli starp dīdžeju, perkusijām un trompeti, spējām aizraut rīdziniekus un pilsētas viesus ar savu uzstāšanos, turklāt salīdzinoši agrā dienas laikā – trijos dienā. Paldies visiem, īpaši svētku organizatoru komandai par uzticēšanos un vēlmi mūs redzēt savā pasākumā uz lielās skatuves!” tā pazīstamais dīdžejs.

Šajā nedēļas nogalē – 31. augustā – vērienīga ballīte gaidāma Cēsīs – pie un iekš ”Fonokluba” notiks iekštelpu – brīvdabas mini festivāls, kurā [Ex] da Bass būs viens no kuplās dīdžeju saimes, kas nodrošinās mūziku.

0 Komentāru