Komentāri
Lustīgi FOTO: Rīgas naktsklubs ar “Sviesta balli” nosvin 7. jubileju
Foto: Artūrs Kondrāts

Joku dienā grandiozs burziņš norisinājās Rīgas populārajā kokteiļbārā ”Sapņi un kokteiļi”, kur ar tradicionālo ”Sviesta balli” tika svinēta izklaides vietas septiņu gadu pastāvēšanas jubileja.

Svinības norisinājās 1930. gadu stilā, un visa ”Sapņu” komanda un viesi bija arī attiecīgi ģērbušies. Par atbilstošu muzikālo noformējumu rūpējās dziedātāja Elza Rozentāle ar grupu un projektu “Electric Elza”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakars tika atklāts ar svinīgām uzrunām, atrakcijām un ”Sapņu” komandas tradicionālo dejas sveicienu.

Par dejām līdz saullēktam parūpējās Dj Valdis Vītoliņš un ar viņu kopā karstus deju ritmus spēlēja perkusionists Einārs Latiševs.

Kā jau īstā dzimšanas dienā, viesi tika cienāti ar kūku un šampanieti.

Foto: tradicionālā “Sviesta balle”

Neskatoties uz ballīti un priekšnesumiem, pēc publikas pieprasījuma viesi varēja sekot līdzi un ar milzīgām ovācijām sveikt mūsu bokseri Mairi Briedi, cīņa tika rādīta uz vairākiem ekrāniem kokteiļbāra telpās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl