Komentāri
Lustīgi FOTO: Rīgas naktsklubs ar “Sviesta balli” nosvin 7. jubileju
Foto: Artūrs Kondrāts

Joku dienā grandiozs burziņš norisinājās Rīgas populārajā kokteiļbārā ”Sapņi un kokteiļi”, kur ar tradicionālo ”Sviesta balli” tika svinēta izklaides vietas septiņu gadu pastāvēšanas jubileja.

Svinības norisinājās 1930. gadu stilā, un visa ”Sapņu” komanda un viesi bija arī attiecīgi ģērbušies. Par atbilstošu muzikālo noformējumu rūpējās dziedātāja Elza Rozentāle ar grupu un projektu “Electric Elza”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakars tika atklāts ar svinīgām uzrunām, atrakcijām un ”Sapņu” komandas tradicionālo dejas sveicienu.

Par dejām līdz saullēktam parūpējās Dj Valdis Vītoliņš un ar viņu kopā karstus deju ritmus spēlēja perkusionists Einārs Latiševs.

Kā jau īstā dzimšanas dienā, viesi tika cienāti ar kūku un šampanieti.

Foto: tradicionālā “Sviesta balle”

Neskatoties uz ballīti un priekšnesumiem, pēc publikas pieprasījuma viesi varēja sekot līdzi un ar milzīgām ovācijām sveikt mūsu bokseri Mairi Briedi, cīņa tika rādīta uz vairākiem ekrāniem kokteiļbāra telpās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl