74 komentāri
Londona pošas Magones Burkas kāzām; ekskluzīvi pirmie FOTO no notikuma vietas
Skaties.lv

Skaties.lv šobrīd atrodas Londonā, kur starp vietējiem latviešiem valda priecīgi pacilāts noskaņojums – šajā nedēļas nogalē gaidāmas šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones Burkas kāzas. Piedāvājam apskatīt pirmos foto no vietas, kur notiks svinības.

Lai arī skeptiķi līdz pēdējam neticēja tam, ka Magone tiešām precas, turklāt vēl ar ārzemnieku, tas patiešām notiek. Turklāt, kā noskaidroja Skaties.lv, pasākums būs tiešām grezns un vērienīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Magones un viņas ārzemnieka laulību ceremonija notiks vienā no populārākajām Londonas centra baznīcām, savukārt balle lūgtajiem viesiem notiks ”Daugavas Vanagu” Fonda viesu namā.

Skaties.lv ir ieradies ”Daugavas Vanagu” namā un pārliecinājās, ka rit pēdējie priekšdarbi, lai Magones kāzu dienā viss būtu tiešām skaisti un romantiski. Svētku dienā telpas tiks rotātas ar ziediem, īpaši Magones viesiem gatavos latviešu pavāre, bet svinības vadīs kāda vietējā slavenība, kuras vārds vēl tiek turēts noslēpumā.

Kā Skaties.lv atklāj ”Daugavas Vanagu” pārstāvji, Magone aktīvi rosās fonda skoliņā, kur svētdienas nodarbības apmeklē un mīlestību pret dzimto Latviju attīsta viņas dēliņi. Šova zvaigzne vietējo vidū ir labi ieredzēta, un arī viesu vidū būs vairāki Londonas latvieši.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl