Līksmi kadri: Vecrīgā un Ogrē izvēlas talantīgākos karaoke dziedātājus

Pievienot komentāru

Noslēgušās ”Ezīša karaoke izaicinājuma” pēdējās atlases kārtas, un sīvā cīņā noskaidroti tie jaunie mūziķi, kuri jau 29. augustā Kalnciema ielas ”Ezītī miglā” cīnīsies par labākā karaoke dziedātāja titulu. Skaties.lv piedāvā ieskatīties kadros no pēdējām atlasēm.

Pēdējās karaoke konkursa kārtas risinājās Grēcinieku ielas un Ogres ”Ezītis miglā” filiālēs. Žūrijas ekspertu vidū bija skandalozais mūziķis Sandis Kiops, skaistumkaraliene Zanda Panava un Skaties.lv.

Un ļaudis lietai piegāja nopietni – kā novēroja Skaties.lv, vairāki dziedāt gribētāji pat izmēģināja iespēju piedalīties konkursā vairākkārt, ierodoties uz atlasēm dažādās vietās, kas vainagojās panākumiem un vietu pusfinālā. Savukārt tie, kam vietas finālā jau nodrošinātas, ieradās atlasēs novērtēt potenciālo konkurentu sniegumu.

Grēcinieku ielā konkursantus vērtēja Skaties.lv un skandalozais Sandis Kiops, kurš pats nespēja turēties pretī karaoke valdzinājumam un labprāt pievienojās talantiem uz skatuves, bet beigās visus pārsteidza ar ”Pīlādžogu”.

Galu galā, apkopojot visus rezultātus, noskaidroti 14 talantīgākie karaoke dziedātāji, kuri 29. augustā tiksies konkursa finālā Kalnciema ielas ”Ezītī”.

Lielais fināls jau 29.augustā būs īsta vasaras sezonas noslēguma ballīte. Skaties.lv var pačukstēt, ka viesi tiks pārsteigti ar gardiem grila ēdieniem un vienas no pašmāju populārāko grupu koncertu terasē, bet no 21:00 sāksies lielā cīņa par ”Ezīša karaokes izaicinājuma” uzvaru.