Līksmi foto: simtgades ballīte uz kruīza kuģa

2 komentāri
Līksmi foto: simtgades ballīte uz kruīza kuģa
SKATIES

Ar lielisku Agneses Rakovskas koncertu, kārtīgām dejām un līksmu sadziedāšanos uz ”Tallink” kruīza kuģa ”Romantika” atklātas lielās simtgades svinības. Skaties.lv piedāvā ieskatīties kadros no ballītes.

Svētku kruīzu sērija tika atklāta 15. novembra vakarā ar Agneses Rakovskas koncertu. Māksliniece radīja zālē svētku noskaņu, izpildot Raimonda Paula kompozīcijas no albuma ”Vienaldzības”, un lika visiem mesties dejās, iepriecinot arī ar  populāriem pasaules mūzikas hitiem, kurus mūziķe izpildīja šovā ”Izklausies redzēts”.

Kā neslēpa Agnese, viņa bijusi mazliet nobažījusies, kā būs muzicēt uz kuģa, taču publikas ovācijas un atsauksmes pēc koncerta apliecināja – viss izdevies lieliski!

Par godu simtgades svētkiem uz kruīza kuģa varēja baudīt arī īpašu šova programmu, kuras laikā tika izdejotas Latvijas vēstures ainiņas. Un kur nu bez dejām un karaoke, kurā šajā kruīzā skanēja īpaši daudz latviešu dziesmu.

Arī tu vēl vari paspēt izbaudīt savu svētku kruīzu. Sestdienas, 17. novembra, vakarā ceļojot ar ”Romantiku” gaida īpašs koncerts – Antra Stafecka un ”Otra Puse”. Bet ja kruīzā ar ”Isabelle” izlem izpeldēt pašā 18. novembra vakarā, tevi sagaida īpaši latvisks šovs ar plašus panākumus guvušo grupu ”Elektrofolk”.

2 komentāri