Lelde un Aivis Ceriņi jautrā ballītē aizvada pirmo tiešraides ”Playful” spēli ar skatītāju piedalīšanos

0 Komentāru
Lelde un Aivis Ceriņi jautrā ballītē aizvada pirmo tiešraides ”Playful” spēli ar skatītāju piedalīšanos
Lauris Vīksne

Pasākumu sērijas ”Rīgas Street Food Garša” turpinājumā 9.augustā “Jaunajā Teikā” savu ballīti rīkoja Lelde un Aivis Ceriņi. Apmeklētāji varēja ne tikai nobaudīt gardus ēdienus, bet arī klātienē piedalīties īpašā “Playful” tiešraides spēlē.

Pasākuma vakara daļā 17.00 norisinājās divas “Playful” iesildīšanās spēles, kuras bija pieejamas tikai klātesošajiem pasākuma apmeklētājiem. Ballītes apmeklētāji labprāt pārbaudīja savas prāta, erudīcijas prasmes un noskaņojās vakara galvenajai spēlei.

19.00 gan pasākuma apmeklētājiem, gan tiešsaistes dalībniekiem bija iespēja piedzīvot “Playful” tiešraides spēli ārpus studijas, kas šādā formātā Latvijā norisinājās pirmo reizi.

Lelde un Aivis apmeklētājiem bija sarūpējuši arī citas aizraujošas aktivitātes – lielformāta galda spēles “Lielā Jenga”, “Flip Back”, “Līdzsvara Kauliņi”, “Snap Back Shuffle Board” un “Ciparu Puzle”. Demonstrēt atjautību bija iespējams, spēlējot atmiņas spēli, bet roku veiklību galda tenisa un novusa sacensībās.

Vakara ballītes namatēvs un namamāte iesaistījās visās aktivitātēs, radot starp sevi un vakara viesiem vienotības, draudzīguma auru. Pasākuma muzikālo gaisotni visa vakara garumā veidoja Dj Jānis Spinga.

Protams, netrūka arī gardu ēdienu un dzērienu – par Leldes un Aivja iecienītajiem burgeriem, BBQ ēdieniem, vafelēm, saldējumiem, pankūkām, picām, salātiem un “smūtijiem” rūpējās Rīgas iecienītās ēstuves.

Leldes un Aivja Ceriņu pasākums bija jau trešais sērijā ”Rīgas Street Food Garša”. Jaunlaulāto ballīti apmeklēja dīdžejs Toms Grēviņš ar ģimeni, basketbolists Jānis Blūms un sociālo tīklu eksperts Artūrs Mednis.

0 Komentāru