Foto: Latvijas smalkākās dāmas novērtē ekskluzīvu šampanieti

Pievienot komentāru
Foto: Latvijas smalkākās dāmas novērtē ekskluzīvu šampanieti
PUBLICITĀTES FOTO

Aizvadītās nedēļas izskaņā Rīgas Kongresu nama pagalmā norisinājās par ikgadēju tradīciju kļuvušais urbānais pikniks ”L’elegante Pop-Up Picnic”, kas vienuviet pulcēja simtiem baltā tērptus apmeklētājus. Par vienu no pasākuma centrālajiem elementiem šogad kļuva premium klases šampanieša ”G.H. Mumm” lounge zona, kurā ieskatīties ļauj arī Skaties.lv.

Ekskluzīvajā zonā piknika viesi varēja ne tikai baudīt dzirkstošus dzērienus un austeres, bet arī izmēģināt spēkus leģendām apvītajā ”sabrage” aktivitātē, ar zobenu nošķeļot šampanieša pudeles korķi. Pasākuma vasarīgo atmosfēru ”G.H. Mumm” zonā aizrautīgi baudīja arī virkne pašmāju slavenību, paralēli piknika aktivitātēm nododoties ekskluzīvai šampanieša degustācijai.

Degustācijas vadītāja lomā iejutās pieredzes bagātais vīnzinis, ”G.H. Mumm” šampanieša nama draugs un par Eiropas labāko someljē atzītais Raimonds Tomsons, kurš viesus iepazīstināja ar trīs izmeklētiem ”G.H. Mumm” veidiem – Cordon Rouge, Brut Le Rose un Demi-Sec, tiem pieskaņojot arī īpaši sarūpētas uzkodas no restorāna ”Mākonis”, kas vēl spilgtāk akcentēja katra šampanieša garšas nianses.

Aicinot nesteidzīgi baudīt vakara programmu un saulainos laika apstākļus, Raimonds Tomsons viesiem atklāja arī ”G.H. Mumm” zīmola stāstu, daloties dažādos vērtīgos šampanieša baudīšanas padomos. Savukārt meistarklases noslēgumā ikviens interesents tika aicināts paša spēkiem atkorķēt šampanieša pudeli elegantajā sabrage tehnikā, padarot dzirkstošā dzēriena baudīšanas un iemūžināšanas svētkus vēl aizraujošākus.