Komentāri
Labāko kadru izlase: rudens vētrainākās ballītes Latvijas provincē
Publicitātes foto

Tam, ka aktīva klubu dzīve nav tikai rīdzinieku priekšrocība, apstiprinājumu var gūt ikviens, kurš kaut reizi spēris kāju Valmieras ”Putniņos” vai Jelgavas ”Tonusā”. Klubu sezonai pieņemoties spēkā, portāls Skaties.lv atskatās uz rudens vētrainākajām ballītēm ārpus Rīgas.

Aktīvas nakts dzīves karognesējs Valmierā gadu gadiem ir klubs ”Putniņi”, par kura īpaši oriģinālajām ballītēm jau klīst leģendas. Šī ir vieta, kas savu vārdu ballīšu vēsturē ierakstījusi ar tādiem sarīkojumiem kā ”Ekstravaganto izvirtību nakts”, konkursiem “Mīlas rokturīši” un “Mr.Riepa”. Šoruden ”Putniņi” nosvinēja 20. pastāvēšanas gada dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ”Multiklubs” ar vētrainu rokballi šogad nosvinēja 22. dzimšanas dienu, turpinot nest Vidzemē vecākā kluba titulu.

Stabilu vietu izklaides industrijā Rēzeknē ieņēmis nakts klubs ”XS”. Tur regulāri tiek pieteiktas visdažādākās tematiskās ballītes, bet reizi sezonā – ziemā, pavasarī, vasarā un rudenī – var iztusēties krievu stilā.

Vēju pilsēta Liepāja slavena ne tikai ar roķīgo atmosfēra, kas jaunos augstumos tiek pacelta klubā ”Fontaine Palace”, bet arī ar dažādu paaudžu vidū iecienīto nakts klubu ”BIG7”.

Ogrē jauniešu populārākā izklaides vieta nenoliedzami ir klubs ”Hauze”, kur ar apskaužamu regularitāti notiek gan vētrainas ballītes dīdžeju pavadījumā, gan populāru mūziku koncerti.

Šoruden aprit gads, kopš durvis vērusi vēl viena jaunatnes pulcēšanās vieta – “Ogres ezītis miglā”.

Savukārt Latvijas studentu galvenā pilsēta Jelgava jau izsenis pazīstama ar tādām vietām kā ”Tonuss” un ”Jelgavas krekli”.

Līdzās izklaides vietu ”dinozauriem” pieminēšanas vērta ir arī Saldus ”Muziķene” un salīdzinoši jaunpienācējs nozarē ir arī Jēkabpils klubiņš ”Luiize”.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl