Labāko kadru izlase no trakākajām ballītēm, kas satricināja Latviju pagājušajā vasarā

1 komentārs
Labāko kadru izlase no trakākajām ballītēm, kas satricināja Latviju pagājušajā vasarā
NAURIS GARKAKLIS, SKATIES / AIVARS ĶESTERIS, F64

Lai gan ballīšu zvēriem jārēķinās, ka šovasar plašu pasākumu nebūs, tas nenozīmē, ka jāļaujas skumjām. Skaties.lv piedāvā pasildīties pie atmiņu ugunskura un atskatīties uz pagājušās vasaras vētrainākajiem burziņiem Latvijā.

Daudziem ballētājiem par neiztrūkstošu vasaras notikumu kļuvis ”Postivus” apmeklējums, un ierasti festivāla telšu pilsētiņā jautrība nebeidzas ne mirkli – arī pērn, kamēr uz lielajām skatuvēm uzstājās dažādi mūziķi, tur notika dažādas aktivitātes. Viena no tām bija Roja Rodžera modes skate, kas izpelnījās nedalītu publikas uzmanību.

Tikmēr Ventspilī par gaidītu vasaras notikumu kļuvis viens no lielākajiem motociklistu salidojumiem Baltijā ”Kurland Bike Meet”, un arī pagājušajā gadā neizpalika drosmīgais pliko brauciens.

Ar īpašu ievērību pirms gada izcēlās arī Jūrmalā notiekošais mūzikas festivāls ”Laima Rendezvous Jūrmala”, kuru rīkoja estrādes zvaigzne Laima Vaikule. Sevišķu sabiedrības uzmanību izpelnījās ieskats pasākuma VIP ložās.

Pagājušajā jūlijā viena no populārākajām Latvijas ”jūtūberēm” un sociālo tīklu zvaigznes Lota Ulmane piedzīvoja ilgi gaidītos svētkus – 18 gadu dzimšanas dienu, un jubilāre ar kadriem no svinībām dāsni dalījās sociālajos tīklos.

Pašā vasaras plaukumā Latvijas un kaimiņvalstu mūzikas mīļotāju ceļi uz Rīgu, Lucavsalu, kur uzstājās popmūzikas izpildītājs Eds Šīrans. Tas bija viņa vienīgais koncerts Baltijas valstīs.

Taču neizpalika arī kāds skumjš notikums – pērnvasar slēgšanu piedzīvoja populārais geju klubs ”Golden”.