Labāko kadru izlase: kā ballējas Latvijas smalkās aprindas

9 komentāri
Labāko kadru izlase: kā ballējas Latvijas smalkās aprindas
Publicitātes foto/Juris Zolbergs

Šovasar par slavenu un ietekmīgu ļaužu iemīļotu pulcēšanās vietu kļuva Jūrmala, kur vasaras karstumā viens pēc otra notika mūzikas festivāli. Taču smalku un stilīgu burziņu netrūka arī galvaspilsētā. Portāls Skaties.lv apkopojis, kā saviesīgo dzīvi bauda Latvijas smalko aprindu personas.

Dzintaru koncertzālē šovasar sarīkojumu netrūka. Par vienu no krāšņākajiem notikumiem koncertzāles kalendārā kļuva festivāls ”Laima. Rendezvous. Jūrmala – 2018”, kura atklāšanas koncerts pulcēja vienkopus teju visus pašmāju ietekmīgākos ļaudis un labas mūzikas gardēžus.

Jūlijā izskaņā Dzintaru koncertzālē jau ceturto gadu kultūras gardēžus ar grandiozu klasiskās mūzikas programmu priecēja ”Jūrmalas festivāls”.

Nedēļu vēlāk Jūrmalā notika otrais teātra un kino mūzikas festivāls ”Jūras pērle”, ko kupli apmeklēja pašmāju teātra un kino zvaigznes.

Augusta vidū Jūrmalā norisinājās norisinājās tradicionālais, nu jau 14. starptautiskā mūzikas festivāla ”Summertime – aicina Inese Galante” galā koncerts. Iespēju baudīt lielisko šovu nelaida garām arī prominences.

Arī Rīgā smalku ballīšu šovasar bija pārpārēm. Vasaras sākumā tika svinēta skaistumkopšanas salona ”Wow Beauty Lounge” viena gada pastāvēšana. Stilīgajā burziņā pulcējās šovbiznesa pārstāvji un Rīgas stila un modes mīļotāji.

Bet jūnijā par īpaši šiku pasākumu izvērtās bāra-restorāna “Stage 22” atklāšana, kurā līksmoja pat vairāki prezidenti.

Savukārt pagājušajās brīvdienās zvaigznes pulcējās grupas “Prāta vētra” VIP ballītē.

9 komentāri