Kruīza kuģi pošas īpaši vērienīgām Latvijas simtgades ballītēm

0 Komentāru
Kruīza kuģi pošas īpaši vērienīgām Latvijas simtgades ballītēm
Dmitrijs Suļžics/f64

Ar joni tuvojas Latvijas simtgades svinības, un šajā laikā visā Latvijā un ārpus tās tiek rīkoti arī dažnedažādi kultūras pasākumi. Īpaši vērienīgu pasākumu klāstu iespējams baudīt arī uz ”Tallink” kruīza kuģiem – tur novembra brīvdienās paredzēti vairāki vērienīgi pašmāju atzītāko mākslinieku koncertšovi.

Raimonda Paula hiti Agneses Rakovskas balsī

Lielie svētki uz kuģa ”Romantika” sāksies jau ceturtdienas, 15. novembra, vakarā, kad Latvijas simto dzimšanas dienu gaidot, uz kuģa Romantika ar solo programmu “Vienaldzības” uzstāsies pazīstamā dziedātāja Agnese Rakovska.

Ar viņu muzicēs pianists Matīss Repsis un ģitārists Aivars Rakovskis. Koncertā skanēs Raimonda Paula kompozīcijas no albuma “Vienaldzības” . Dziedi līdzi arī populāriem pasaules mūzikas hitiem, kurus mūziķe izpildīja šovā “Izklausies redzēts”.

Kārtīga ballīte latviskā garā

Jau nākamajā vakarā no ostas izstūrēs otrs ”Tallink” kruīza kuģis ”Isabelle”, uz kura kārtīga ballīte latviskā garā ar Virtuves Kabarē apvienību ”Gapoljeri”.

Tās aizsākumi meklējami nesenā pagātnē kāda komunālā dzīvokļa virtuvē, kurā topošie aktieri un mūziķi nodevušies studiju laika bohēmai, spēlējot, kā paši saka, to, kas skan tavā virtuves magnetofonā.

Viņu repertuārā ir dziesmas par virtuvē visapspriestākajām tēmām. ”Gapoljeri” bez ierobežojuma spēj sintezēt visu, kas pašiem ienāk prātā – gan šlāgeri, gan smago roku, gan popu.

Īpašs koncerts un klubs ”Četri balti krekli” uz klāja

Sestdienas, 17. novembra, vakarā ceļojot ar ”Romantiku” gaida īpašs koncerts – Antra Stafecka un ”Otra Puse”. Skaistās un skanīgās balss īpašniece Antra Stafecka kopā ar grupu ”Otra Puse” Latvijas simtajā dzimšanas dienā uz kuģa ”Romantika” atpakaļceļā no Stokholmas pasažieriem sniegs izcilu muzikālu veltījumu.

Grupa izpildīs skaņdarbus no savas īpašās svētku programmas arī ar oriģināldziesmām. Klubs ”Četri balti krekli” iziet jūriņā –  uz kuģa muzicēs arī Edijs Šnipke, bet straujā deju solī aicinās griezties publikas iemīļotie DJ Mareks un DJ JanisDree.

Tautiskā un mūsdienīgā apvienojums

Ja kruīzā ar ”Isabelle” izlem izpeldēt pašā 18. novembra vakarā, tevi sagaida īpaši latvisks šovs ar plašus panākumus guvušo grupu ”Elektrofolk”.

Tajā apvienojas laikmeti – tautas dainu gudrība, mūsdienīga skaņa un galvu reibinoši sapņi, kurus atnes mūzikas, video un gaismas mākslas pasaule. Grupa koncertā piedāvās dažādas latviešu dziesmas mūsdienu skanējumā. Tas būs labākais piedzīvojums Latvijas dzimšanas dienā.

Skaļākā un klusākā simtgades ballīte

Latvijas svētku elpu uz kruīza kuģa vari noķert vēl līdz pat novembra beigām. 30. novembrī uz ”Isabelle” piedzīvo reizē skaļāko un klusāko ballīti Baltijas jūrā.

Dodies īpašā kruīzā ar kuģi ”Isabelle” un piedalies pavisam neparastajā ”Silent Disco” pasākumā. Trīs diskžokeji no Latvijas vienā deju zālē spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos hitus no top 40 skaņdarbiem un latviešu deju mūziku.

Tev tikai jāizlemj, ko vēlies dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas azartiskām dejām.

Latvijas elpa Stokholmā

Stokholmā, svinot Latvijas simtgadi, ”Tallink” piedāvā iespēju doties īpaši organizētā un oriģinālā ekskursijā latviešu valodā. Tās laikā varēsi iepazīt vietas, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju – daudzu zināmu latviešu apbedījuma vietas Hogalīdas baznīcas kolumbārijā, Normalmes laukumu, kā arī rajonu, kur šobrīd atrodas Latvijas vēstniecība. Ekskursijas noslēgumā Tu dosies pastaigā pa Stokholmas vecpilsētu, kas 17. gadsimtā Zviedrijas lielākās pilsētas godu bija spiesta atdot Rīgai.

Biļetes uz visām šīm ballītēm meklē ŠEIT!

0 Komentāru