Krāšņi foto: uz vienas skatuves satikušās spožākās TV3 šovu zvaigznes

4 komentāri
Krāšņi foto: uz vienas skatuves satikušās spožākās TV3 šovu zvaigznes
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Noslēdzot TV3 20.jubilejas gadu, 28.decembrī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, norisinājās krāšņais TV3 šovs ”Prieks kopā būt!”, kurā pulcējās populārāko TV šovu ”Dziedi ar zvaigzni”, ”Dejo ar zvaigzni”, ”Koru kari”, ”Izklausies redzēts” un ”X Faktors” spožākie dalībnieki.

Vakara gaitā uz vienas skatuves kāpa pirmo ”Koru karu” uzvarētājs Atis Auzāns ar kori, dziedātāja Liene Šomase un motosportists Jānis Vinters, kuri kļuva par 2007. gada šova ”Dziedi ar zvaigzni” uzvarētājiem, 2008. gada šova ”Dejo ar zvaigzni” uzvarētāji – spēkavīrs un aktieris Raivis Vidzis un dejotāja Viola Abramova, 2015. gada šova ”Dejo ar zvaigzni” uzvarētāji – dziedātāja un topošā kinorežisore Liene Greifāne un dejotājs Viktors Haritonovs.

Koncertā piedalījās arī Ieva Kerēvica, Dināra Rudāne, Olga Rajecka, Varis Vētra, Ieva Akuratere, Samanta Tīna, Rūda Dūduma, Rihards Lepers, Ieva Pļavniece, Atis Ieviņš, Aleksandra Kurusova, Žoržs Siksna, Valērijs un Agita Mironovi, Mārtiņš Rītiņš, ”Trīs tenori”, ”Baritoni” u.c. mākslinieki. Krāšņā un sirsnīgā vakara vadīšana bija uzticēta populārajam mūziķim Laurim Reinikam un šarmantajai Ivetai Feldmanei.

Nākamos Jaungada šovus ”Prieks kopā būt!” vēl varēs noskatīties:

30.decembrī plkst. 15.00 VEF Kultūras pilī, Rīgā

31.decembrī plkst. 15.00 Madonas pilsētas sporta centrā

5.janvārī plkst. 18.00 Latgales Vēstniecībā GORS, Rēzeknē

6.janvārī plkst. 18.00 Siguldas Kultūras centrā ”Devons”

10.janvārī plkst. 19.00 Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”

11.janvārī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā

Biļetes uz Jaungada šovu var iegādāties ”Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

TOP komentāri

 • bet
  +1 +1 0

  bet

  VEF pilī bija traki, neko nevarēja redzēt! 6 prožektori VISU koncerta laiku tika vērsti skatītājos! Acis apžilbušas un sēdi kā aklais!
 • Es
  0 0 0

  Es

  Tādēļ, ka daudzi tika sarunāti tikai uz filmēšanas koncertu, nevar atlauties izbraukāt katru dienu pa koncertam... žēl..
 • Laila Klāva
  0 0 0

  Laila Klāva

  Ļoti žēl, ka Saldus koncertā piedalijās tik aptuveni trešā daļa no šeit minētajiem māksliniekiem. 😒😤

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!