Kas par šiku! Elita Drāke īpaši elegantā tēlā mirdz dāmu ballē Ogrē

1 komentārs
Kas par šiku! Elita Drāke īpaši elegantā tēlā mirdz dāmu ballē Ogrē
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Marta izskaņā Ogrē risinājās pasākums, kas tradicionāli noslēdz vienu konkursa ”Vecmāmiņa” gadu, lai dotu startu nākamajam – Kroņa balle, ko savā pilsētā organizē attiecīgā gada uzvarētāja. Labākajās bildēs no pasākuma ir iespēja ieskatīties arī Skaties.lv lasītājiem.

”Kroņa balli savā pilsētā ik gadu organizē attiecīgā gada ”Vecmāmiņas” kroņa īpašniece. Pasākums it kā noslēdz konkursa gadu, tā ir lieliska iespēja finālistēm atkal satikties, iedvesmot vienai otru.

Balli savā pilsētā rīko kroņa karaliene. Esam bijušas ballēs Balvos, Dobelē, Jūrmalā un citās pilsētās, no kurām nāk uzvarētāja. Bet šogad balli savā pilsētā rīkoja ”Vecmāmiņa 2018” Inese Priede no Ogres,” Skaties.lv stāsta konkursa ilggadējā organizatore Elita Drāke.

Jau sākas atlases ”Vecmāmiņa 2019”! Pirmās dalībnieces apskati TE!

Pasākums pulcēja 2018. gada ”Vecmāmiņu” konkursa dalībnieces, atbalstītājus, žūriju. Visas dāmas par godu ballei bija grezni saposušās, apliecinot, ka zināšanas, kas gūtas, gatavojoties konkursam, nav bijušas veltīgas – visas joprojām ir elegantas, apburošas un ar lielisku stila izjūtu.

Īpaši koši pasākumā mirdzēja pati Drāke, kura ballei bija izvēlējusies īpaši efektīgu Aleksandra Pavlova darinātu tērpu.

Kā Skaties.lv atklāj Drāke, sadarbība ar Pavlovu konkursa ietvaros turpinās jau astoņus gadus, un arī šis nebūs izņēmums.

1 komentārs