Komentāri
”Karsti” kadri: vētrainākās Halovīna ballītes Vecrīgā
Publicitātes foto

Lai gan tradicionāli Halovīns tiek svinēts oktobra pēdējā dienā, vairums izklaides un burziņu vietu uz tematiskajām ballītēm aicināja pagājušajās brīvdienās. Portāls Skaties.lv atskatās uz vērienīgākajām Halovīna svinībām Vecrīgā.

Līdzās ķirbju grebšanai Halovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars nav iedomājams bez pārģērbšanās par raganām, mošķiem un citiem biedēkļiem. Tādu aizvadītajā nedēļas nogalē netrūka arī ”karstākajās” Rīgas izklaižu vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpaši ”karsta” Halovīna ballīte notika ”Radio Bārā”, kur ballīšu zvēri tika aicināti uz divdiennieku – lustēšanās atbilstošā noskaņā notika gan piektdienas, gan sestdienas naktī.

Ar izdomu par savu viesu labsajūtu bija parūpējies arī naktsklubs ”Coyote Fly”, kur valdīja ne mazāk vētraina atmosfēra.

Tikmēr bārā ”Just” Halovīna ieskaņas pasākumam pat bija izvēlēta tematika – Alise Brīnumzemē.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl