Komentāri
”Karsti” kadri: vētrainākās Halovīna ballītes Vecrīgā
Publicitātes foto

Lai gan tradicionāli Halovīns tiek svinēts oktobra pēdējā dienā, vairums izklaides un burziņu vietu uz tematiskajām ballītēm aicināja pagājušajās brīvdienās. Portāls Skaties.lv atskatās uz vērienīgākajām Halovīna svinībām Vecrīgā.

Līdzās ķirbju grebšanai Halovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars nav iedomājams bez pārģērbšanās par raganām, mošķiem un citiem biedēkļiem. Tādu aizvadītajā nedēļas nogalē netrūka arī ”karstākajās” Rīgas izklaižu vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpaši ”karsta” Halovīna ballīte notika ”Radio Bārā”, kur ballīšu zvēri tika aicināti uz divdiennieku – lustēšanās atbilstošā noskaņā notika gan piektdienas, gan sestdienas naktī.

Ar izdomu par savu viesu labsajūtu bija parūpējies arī naktsklubs ”Coyote Fly”, kur valdīja ne mazāk vētraina atmosfēra.

Tikmēr bārā ”Just” Halovīna ieskaņas pasākumam pat bija izvēlēta tematika – Alise Brīnumzemē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl