Komentāri
”Karsti” kadri: vētrainākās Halovīna ballītes Vecrīgā
Publicitātes foto

Lai gan tradicionāli Halovīns tiek svinēts oktobra pēdējā dienā, vairums izklaides un burziņu vietu uz tematiskajām ballītēm aicināja pagājušajās brīvdienās. Portāls Skaties.lv atskatās uz vērienīgākajām Halovīna svinībām Vecrīgā.

Līdzās ķirbju grebšanai Halovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars nav iedomājams bez pārģērbšanās par raganām, mošķiem un citiem biedēkļiem. Tādu aizvadītajā nedēļas nogalē netrūka arī ”karstākajās” Rīgas izklaižu vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpaši ”karsta” Halovīna ballīte notika ”Radio Bārā”, kur ballīšu zvēri tika aicināti uz divdiennieku – lustēšanās atbilstošā noskaņā notika gan piektdienas, gan sestdienas naktī.

Ar izdomu par savu viesu labsajūtu bija parūpējies arī naktsklubs ”Coyote Fly”, kur valdīja ne mazāk vētraina atmosfēra.

Tikmēr bārā ”Just” Halovīna ieskaņas pasākumam pat bija izvēlēta tematika – Alise Brīnumzemē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl