Komentāri
Draiski kadri: Ogres klubā sarīkots īpaši ”garšīgs” striptīzšovs
Publicitātes foto

Pagājušajā nedēļas nogalē, kad vairumā izklaides vietu burziņi notika patriotiskās noskaņās, par pikantāko izklaidi, visdrīzāk, visā valstī bija parūpējies Ogres bārs ”Hauze”. 17. novembra vakarā iecienītajā ballīšu vietā juteklisku priekšnesumu sniedza pašmāju striptīzdejotāji ”MALE Empire NIGHT out SHOW”.

Šajā vakarā ikviena dāma tika aicināta labās manieres atstāt mājās un gatavoties jauniem izaicinājumiem un negaidītiem pārsteigumiem, ko sarūpējuši neatvairāmie dejotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ogrē ”MALE Empire NIGHT out SHOW” uzstājās ar sezonas karstāko numuru ”Passion Kiss”, kas, kā raksturo ”Hauzes” pārstāvji, ir vēl drosmīgāks, vēl vairāk baudas pilns.

Las Vegas stila deju priekšnesumu daiļā dzimuma pārstāves uzņēma ar nedalītu sajūsmu. Turklāt izredzētajām tika dota iespēja visu acu priekšā ļauties kam patiesi intīmam.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl