”Karsti” FOTO: nedēļas nerātnākās un skaļākās ballītes Rīgā

1 komentārs
”Karsti” FOTO: nedēļas nerātnākās un skaļākās ballītes Rīgā
Publicitātes foto

Svinot kārtējās brīvdienas, nakts dzīves baudītāji pulcējās Rīgas populārākajās ballīšu vietās. Naktsklubi ballīšu zvērus vilināja ar ”mājsaimnieču” tusiņu, “Musiqq” koncertu, kā arī ballīti pieredzējušā dīdžeja [Ex] da Bass vadībā.

”Ja mums ir, ar ko lepoties, tad tās ir mūsu skaistās ”Just” meitenes. Pirmo reizi ”Just” vēsturē ir tapis mūsu darbinieču kalendārs. Pagājušajā nedēļā atgriezāmies tā tapšanas brīžos ar tematisku pasākumu ”JUST Bīstamās mājsaimnieces”,” portālam Skaties.lv ziņo kluba “Just” pārstāve Zane Pjatakova.

”Vannojāmies, gludinājām un cepām, šotus pasniedzām no pannām un katliem,” par ballītes gaisotni stāsta Pjatakova.

Foto

Tikmēr naktsklubā ”Coyote Fly” ar labāko dziesmu programmu uzstājās grupa “Musiqq”, bet vakara turpinājumā enerģisku mūziku piedāvāja DJ Gustavito un Bruno Drake.

Foto

Nedēļas nogalē traka ballīte tika aizvadīta arī ”Radio Bar” telpās, kur dīdžejs [Ex] da Bass piedāvāja sava radio šova ”Party Service” 2017. gada klubu tūres Rīgas pasākumu.

“Tūres turpinājums – perfekts! Atnāca daudz foršu, pozitīvu un pēc labas ballītes izslāpušu cilvēku.

Domāju, ka mums izdevās radīt stilīgu ballīti, piedāvājot ne tikai labākos šā brīža Eiropas hitu remiksus, dāvanas apmeklētājiem, bet arī gaumīgi noformētas telpas, īpašu akcentu liekot uz video projekcijām,” par nedēļas nogales skaļāko ballīti Vecrīgā portālam Skaties.lv stāsta dīdžejs [Ex] da Bass.

Foto

Cita starpā no janvāra viņš kļuvis par Radio Bar viesrezidentu. ”Tas nozīmē, ka turpmāk reizi mēnesī es gaidīšu visus ciemos uz manas pasākumu sērijas [Ex]Tra Bass tusiņiem,” priecīgs ir dīdžejs.

Nākamais ”Party Service On Tour 2017” pasākums gaidāms 11. februārī Smeceres kroga Mūzikas klubā pie Madonas.
1 komentārs