Kad atsāksies ballītes? Populārais dīdžejs [Ex] da Bass cerīgi noskaņots

Pievienot komentāru
Kad atsāksies ballītes? Populārais dīdžejs [Ex] da Bass cerīgi noskaņots
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Populārais dīdžejs un leģendārās ”Party Service On Tour 2020” klubu tūres galvenais vaininieks [Ex] da Bass šobrīd kopā ar mīļoto sievieti pašizolējies pie dabas, bet cer jau iespējami drīz atsākt ballīšu spēlēšanu. Dīdžejs atklāj Skaties.lv, ka plānotie “EHR” radio šova “Party Service” klubu tūres pasākumi netiek atcelti, bet pārcelti un jau drīz fanus gaida virtuālas svinības!

”Paspējām aizvadīt 7 tūres pasākumus, pārējie tiks pārcelti. Vakar aprunājoties par iespēju pārcelt šī gada nenotikušos ”Party Service On Tour 2020” klubu tūres pasākumus uz vēlāku laiku – klubu pārstāvji visi kā viens (kopumā 9 izklaides vietas) teica ”jā”.

Tā ir pirmā labā ziņa! Kad šīs ballītes varētu notikt? Lielākā daļa izteica vēlmi tūri pie sevis uzņemt septembrī un oktobrī, lai gan labvēlīgu apstākļu gadījumā, kāds pasākums varētu tikt aizvadīts kādā no vasaras mēnešiem.

Tas, protams, būs iespējams tikai tad, kad atgriezīsimies veselīgā un normālā dzīves ritmā, jeb kad karantīnas situācija un visi ierobežojumi valstī tiks atcelti. Arī mūziķiem un pārējiem izklaides industrijas darbiniekiem šis ir ļoti smags laiks, tāpēc aicinu pasākumu organizatorus neatcelt visus iepriekš plānotos pasākumus, bet pārcelt tos uz vēlāku laiku. Mēs tiksim šim grūtajam laikam pāri un atgriezīsimies ar jaunām domām un dubultu spēku,” sarunā ar Skaties.lv stāsta tūres galvenais ”vaininieks”, dīdžejs [Ex] da Bass.

Viņš pats pašizolāciju pavada kopā ar mīļoto sievieti svaigā gaisā dzimtajā Cēsu pusē. ”Vienu nedēļu mājās likām puzles, spēlējām video spēles, izdarījām ilgi krātus darbus. Kad sēdēt četrās sienās vairs fiziski un garīgi nebija spēka, devāmies uz manu dzimto pusi, Cēsīm, lai izmantotu iespēju atpūsties svaigā gaisā pie dabas. Ezers, saulīte, putnu dziesmas, makšķerēšana…,” stāsta dīdžejs.

Kamēr gaidām laiku, kad ballītes būs atkal atļautas, viņš izlēmis iepriecināt fanus virtuāli.

”Drīz tautās nonāks divi jauni [Ex] da Bass muzikālie veikumi, kā arī atraktīvais mūziķu trio 3LIVE PROJECT jeb dīdžejs [Ex] da Bass, perkusionists Einārs Latiševs un trompetists Normunds Piesis – gatavojas interesantai ONLINE performancei, kas notiks 17.aprīlī,” jaunumus atklāj mūziķis.