”Kā ziedu laikos!” Reportāža no Andra Kiviča lielā atgriešanās šova ”Stargorod”

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

17 komentāri

Ceturtdienas, 24. janvāra, vakarā alus darītavā ”Stargorod” notika fanu ilgi gaidītais mūziķa Andra Kiviča šovs, par kura norisi līdz pēdējam bija šaubas, jo mākslinieks bija ”iestrēdzis Berlīnē”. Skaties.lv piedāvā reportāžu no pasākuma.

Lai arī līdz pēdējam brīdim nebija skaidrs, vai šovs notiks un Kivičs paspēs atgriezties no Berlīnes, fani viņam ticēja, un ceturtdienas vakarā alus darītavā ”Stargorod” bija rezervēti pilnīgi visi galdiņi.

Kiviča koncertu baudīt bija ieradusies raibu raibā publika – uzticīgās fanes bija bruņojušās ar Kiviča grāmatu, kur palūgt autogrāfu un pat saposušās krekliņos ar vārsmām no leģendārā ”Tu tuvojies sev”. Tāpat šovu baudīja romantiski pārīši, draugu kompānijas un vienkārši labas mūzikas mīļotāji.

”Kā ziedu laikos!” nopriecājies par pilno zāli un preses fotogrāfiem, kuri kuplā skaitā bija ieradušies iemūžināt šovu, teica Andris. Un viņš faniem nelika vilties.

Koncerts trīs daļās ilga vairāk kā trīs stundas, un tajā tika izpildīti gan Kiviča aktuālākie hiti, gan pasaules supergrupu gabali Andra versijā, bet par publikas absolūto favorītu kļuva popūrijs no ”Kaijas” un ”The Beatles” leģendārākajām dziesmām.

Koncertu no skatītāju rindām baudīja arī Andra mīļotā sieviete, māksliniece Liene Skulme. Mūziķis nekautrējās viņai izrādīt uzmanību, no skatuves veltot dziesmu, abi arī nopozēja mediju pārstāvjiem, apliecinot, ka viņu jūtas nav tikai interneta sensācija, bet patiesa mīlestība.

Pēc koncerta izskanēšanas fani vēl ilgi nelaida Andri projām – katrs vēlējās nobildēties ar mūziķi, tikt pie autogrāfa vai izteikt atbalsta pilnus vārdus māksliniekam, kurš jauno attiecību dēļ šobrīd kritis publiskā nežēlastībā.

Fani apliecināja, ka ir mākslinieka pusē šajā skandālā un aicināja stāvēt pāri negācijām, nekomunicējot ar skauģiem sociālajos tīklos, kā arī ierosināja izmantot popularitātes vilni, dodoties koncerttūrē vai izdodot mini albumu. Mākslinieks apsolīja šo iespēju apdomāt.

17 komentāri