Kā nepazaudēt telefonu un nepamosties uz ielas. Aijas Dembovskas padomi meitenēm, kuras šovakar pošas uz Vecrīgu

76 komentāri
Kā nepazaudēt telefonu un nepamosties uz ielas. Aijas Dembovskas padomi meitenēm, kuras šovakar pošas uz Vecrīgu
SKATIES

Šovu zvaigzne Aija Dembovska Latviju ir pametusi, taču atstājusi daudz laba, tostarp mazu ceļvedi ballīšu zvēriem. Lai tas tev palīdz un vada tev tavā gada nogales ballīšu maratonā!

Nebaidies iet ballēties viena

Īstais laiks ballītei ir nevis tad, kad tavi draugi beidzot saņemas iziet ielās vai tad, kad izdevies pielauzt kādu kaut kur iziet, bet tad, kad vēlies ballēties tu pati!

”Es bieži eju uz Vecrīgu viena. Un kāpēc gan ne? Meitenei nevajag baidīties iet ”tusēties” vienai. Vienmēr atradīsies puiši, kas izdancinās! Turklāt Latvija ir maza, ļoti iespējams, ka draugus satiksi jau klubā!” pamāca Aija, kura iesaka netērēt laiku, mēģinot ”pielauzt” draugus iešanai uz Vecrīgu, bet gan vilkt deju kurpes un iet pašai!

Reportāža – kā Vecrīgā ballējas Aija!

Rezerves telefons ballītei

”Man ir gadījies tā aizballēties, ka jaunajam telefonam sadauzīts ekrāns, un tas vairs nav lietojams. Tāpat var gadīties telefonu vienkārši pazaudēt,” neslēpj Aija.

Tieši tāpēc viņai ir divi telefoni – viens smalkais ikdienas lietošanai, bet otrs – vecs un nodauzīts, ko ņemt līdzi uz klubiem un par ko nebūs žēl, ja tiks saskrāpēts, kaislīgi dejojot.

”Ja ņem līdzi vecu telefonu bez interneta, nav arī riska, ka dzērumā saliksi sociālajos tīklos muļķības,” smejas Aija.

Nekādas liekas naudas vai kartes!

Kā uzskata Aija, viena no lielākajām muļķībām ir paņemt uz Vecrīgu bankas karti vai lielu naudas summu, īpaši ja esi meitene.

”Ja paņemsi lielu naudu, bārmenis var tevi apmānīt, man tā ir gadījies. Ja iesi ar karti, vari notērēt pārāk daudz naudas vai atkal tikt apmuļķota.

Vecrīgā ir daudz lielisku klubu, kuros meitenei vispār nav jādomā par dzērieniem, jo uzsauc puiši. Piemēram, ”Četri balti krekli”. Uz to var iet vispār bez naudas, jo skaista meitene bez kokteiļiem nepaliks!” labāk skaisti saposties nevis apkrauties ar liekām mantām un maciņu iesaka Aija.

Atjautīga klubu izvēle

”Mana pieredze rāda, ka ļoti uzmanīgi jāizvēlas klubus, kuros ”tusēt”. Lielajos un populārajos man ir gadījies tā, ka pie bāra apkrāpj, un, kad mēģinu taisīt traci, izmet no kluba.

Laika gaitā esmu secinājusi, ka ir vietas, kurās allaž būs droši, jo ir patīkams personāls, bārmeņi un publika. Tie ir ”Četri balti krekli” un ”Funny Fox”. Ja nezini, uz kurieni doties, iesaku šos klubus, jo te vienmēr droši un patīkami,” tā Aija.

Noskaties video, kā Aija dzied karaoke!

Droša vietiņa viesnīcā

Lai nakts melnumā nebūtu jāmeklē ceļš uz mājām un jāizdod bargu naudu par taksi, Aija iesaka rīkoties atjautīgi un jau iepriekš rezervēt gultas vietu viesnīcā!

”Īpaši izdevīgi, ja esi ieplānojusi ballēties vairāku dienu garumā,” iesaka Aija, atklājot, ka Vecrīgā ir daudz hosteļu, kuros pieejamas gultas vietas par nudien izdevīgām cenām. Viņa pati šo iespēju jau vairākkārt labprāt izmantojusi – tad nav jāuztraucas par to, kā nakti tikt mājās no Vecrīgas!

Somiņas vietā – šikas zeķes!

Kā novērojusi ”Lauku sētas” zvaigzne, meitenes, ejot ballēties, nereti apkraujas ar nevajadzīgām lietām – somiņām, makiem un lūpukrāsām, cigarešu paciņām.

Ja uzaicina dejot, jādomā, kur nolikt somiņu, un tas var izbojāt vakara burvību. Tāpēc Aija, ejot uz Vecrīgu, liekām mantām neapkraujas. Viss, kas viņai līdzi, ir jau pieminētais ballīšu telefons un labs noskaņojums! Kokteiļi, šķiltavas – tas viss lai paliek puišu ziņā, un galu galā būs lielisks iemesls sarunu uzsākšanai!

Savukārt tā vietā, lai apkrautos ar kosmētikas kalniem Aija iesaka savu sievišķību akcentēt ar tērpu – kādu kleitu, garajām zeķēm, seksīgu veļu. Tas nenoliedzami būs pamanāmāk, kā tavas acu ēnas!

Bet kur Aija atrodas tagad? Lasi TE!