Jestri kadri: ar kārtīgu ”trīsdiennieku” nosvinēta Avotu ”Ezīša” dzimšanas diena

1 komentārs
Jestri kadri: ar kārtīgu ”trīsdiennieku” nosvinēta Avotu ”Ezīša” dzimšanas diena
NAURIS GARKAKLIS

Aizvadītajā nedēļas nogalē īpaši vētrainas dzīves trīs dienu garumā notika Avotu ielas ”Ezītī miglā”. Iestāde svinēja savu gada jubileju, lutinot ar bohēmisku ballīti, kas izvērtās vētrainās dejās līdz rītam. Labākajos kadros ”Ezītis” ļauj ieskatīties arī Skaties.lv lasītājiem.

”Mūsu vīna trešdienas, improvizācijas vakari, saldu našķu brīvdienas ar ģimeni un dzīvās mūzikas vakari ir pasākumi, kas raksturo mūsu ikdienu. Taču ”Ezītis māk arī svinēt dzīvi”. Mēs visi esam pelnījuši mirdzēt uz sarkanā paklāja!” ar šādu saukli ”Ezītis” pieteica gada jubilejas ballīti.

Kā Skaties.lv smejoties atklāj ”Ezīša” pārstāvji, bārs jubilejā vēlējies palutināt apmeklētājus ar kārtīgu “trīsdiennieku”.

”Neesam gluži tipiskais jubilārs, kam pietiek ar kliņģeri un atlaidi aliņam. Gribējām sarīkot svētkus gan paši sev, gan mūsu mīļajiem apmeklētājiem. Ļaujoties Avotu ielas bohēmistiskajai pagātnei, svinējām trīs dienas,” atklāj ”Ezīša” pārstāvji.

Svinības sākās jau ceturtdienas, 28. marta, vakarā ar absinta baudīšanas svētkiem un Edgara Kreiļa šovu. 29. martā viesus gaidīja ”Sarkanā paklāja ballīte” – dīvu nakts koncerts ar Aneti Porgu, sadziedāšanās un balle līdz rītam. Bet 30. marta ballītes dreskods bija visu izsakošs – ”Es šodien jūku prātā”.