Jēkabpils pošas Latvijas skaļākajai ballītei pēc ilgāka pārtraukuma

1 komentārs
Jēkabpils pošas Latvijas skaļākajai ballītei pēc ilgāka pārtraukuma
PUBLICITĀTES FOTO

Pēc ilgāka ierobežojumu posma Latvijas populārākais dīdžejs [Ex] da Bass gatavs atkal iegriezt ballītes visā Latvijā, un viss sāksies jau šajā nedēļas nogalē Jēkabpilī. Uzmanību, ballīšu zvēri, dots restarts Latvijas grandiozākajai klubu tūrei, un tā atgriežas vēl vērienīgāka!

Sestdien, 12.septembrī, populārā dīdžeja [Ex] da Bass veidotā un vadītā EHR radio šova ”Party Service” ekskluzīvā klubu tūre viesosies Jēkabpils naktsdzīves epicentrā – klubā ”LUIIZE”.

Pasākumu kuplinās muzikāli ciemiņi. Īpašā viešņa – vijolniece Katy Tindemark, bet vakaru iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.

”Šis būs pirmais atjaunotās tūres pasākums pēc pusgada piespiedu pauzes, ko radīja valstī ieviestie ierobežojumi naktsdzīves izklaides vietām.

Apmeklētājus sagaida Eiropā atzītākie hīti un to remiksi, tikai šai ballītei radīts kluba ”LUIIZE” dizains, izmantojot speciālas dekorācijas, kā arī skatuves šova specefekti.

Tāpat visiem būs iespēja tikt pie ekskluzīvām un noderīgām dāvanām ar tūres logo. Man nav nekādu šaubu, ka arī šī gada Jēkabpils pasākums būs viens no apmeklētākajiem, jaudīgākajiem un skaļākajiem visā tūrē!” pārliecināts ir [Ex] da Bass.

Ieejas maksa: 21:00 – 23:00 – EUR 2, pēc plkst.23:00 – EUR 3.

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour
http://instagram.com/partyserviceontour
http://twitter.com/psontour
http://draugiem.lv/partyserviceontour