Īstus ballīšu zvērus lietus nebiedē: Rīgā līksmi aizvadīts piektais ”Ezīšfests”

3 komentāri
Īstus ballīšu zvērus lietus nebiedē: Rīgā līksmi aizvadīts piektais ”Ezīšfests”
Spītējot laikapstākļiem, piekto "Ezīšfestu" apmeklēja ap 2000 ballētāju. (Publicitātes foto)

Pagājušajās brīvdienās viena no vērienīgākajām ballītēm norisinājās industriālajā Zunda dārzā – tur ļaudis līksmoja pilsētas festivālā ”Ezīšfests”, kas Rīgā notika jau piekto gadu. Šogad bāra ”Ezītis miglā” komandas rīkotais festivāls, kura devīze ir ”Kronis vasarai”, pulcēja ap 2000 ballētāju.

Uz divām festivāla skatuvēm kāpa pašmāju grupas ”Dzelzs vilks”, ”Franco Franco”, ”Nova Koma” un ”Idus Abra”, ”Gapoljeri” un duets ”Čipsis un Dullais”. Kā slepenais festivāla mākslinieks arī šogad uzstājās Andris Kivičs.

Lai arī sestdienas diena bija lietus gāzēm bagāta, pasākumam sākoties, tās mitējās, un kopumā vakars tika pavadīts ļoti pozitīvi. Paralēli mūzikas programmai bija iespēja mieloties ar ”Ezītis miglā” sulīgajiem burgeriem, kārtīgi izsmieties pie stand-up izrādes, izkustēties aktīvajā zonā, radoši izpausties gleznojot, veidojot un domājot.

”Ezīšfests” notiks arī nākamgad.

Lieliska ziņa visiem ”Ezītis miglā” faniem – jau šoruden plānots atvērt divas jaunas ”Ezītis miglā” filiāles – Āgenskalnā un Teikā, kur šo apkaimju iedzīvotāji būs laipni gaidīti novērtēt “Ezīša” pamatvērtības – viesmīlību, mājīgumu un garšu piedzīvojumus. Par to atklāšanas svētkiem informācija sekos drīzumā.

3 komentāri