Ikauniece-Admidiņa izmirkst līdz ādai, Kašers izved sabiedrībā mīļoto vīrieti, jeb ieskats Ritas Oras ilgi gaidītajā koncertā

0 Komentāru
Ikauniece-Admidiņa izmirkst līdz ādai, Kašers izved sabiedrībā mīļoto vīrieti, jeb ieskats Ritas Oras ilgi gaidītajā koncertā
Skaties.lv

4. augustā Siguldas pilsdrupās koncertu sniedza seksīgā britu dziedātāja Rita Ora, kuras mūzika jau vairākus gadus ir teju ikvienas ballītes sastāvdaļa. Koncertu baudīt netraucēja pat lietus. Tas lika izmirkt vairumam skatītāju, bet karstuma dēļ visi priecājās par iespēju mazliet atvēsināties un dejojot izžāvēt apģērbu.

Divdesmit septiņus gadus vecā māksliniece Siguldas pilsdrupās pulcēja savus lielākos atbalstītājus, kuri visa koncerta garumā dziedāja līdzi viņas izpildītajām dziesmām, kā arī nekautrējās nodoties trakām dejām.

Ritas Oras vārds R&B pasaulē ir viens no skaļākajiem vārdiem, tāpēc šī žanra cienītājiem koncerts bijis pats gaidītākais šovasar.

Pasaules slavenību “iesildīja”, viens no Latvijas seksīgākajiem dziedātājiem  – Markus Riva. Viņš izpildīja savas populārākās dziesmas un ar to palīdzību “uzkurināja” publiku. Šoreiz uzdevums bija pagrūts, kā nekā tieši Rivas uzstāšanās laikā sākās pamatīgs lietus. Mākslinieks lieliski spēja likt koncerta apmeklētājiem ignorēt lietu un turpināt baudīt vakaru.

Rita Ora uz skatuves iznāca ar saucienu – Fuck the rain! Sākot izpildīt populārākās, visiem zināmās dziesmas, lietus esamība aizmirsās pavisam!

Skatītāju vidū bija arī mākslinieks Kašers, kurš ieradās draugu un mīļotā vīrieša kompānijā. Šo var uzskatīt par pirmo, oficiālo pasākumu, kuru pāris apmeklējuši kopā pēc Kašera iznākšanas no “skapja”.

Toties sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa bija viena no tām koncerta apmeklētājām, kura lietussargu bija atstājusi mājās un centās patverties no lietus virs galvas, turot somiņu. Par spīti izmirkšanai no sportistes sejas smaids nepazuda visa vakara garumā. Skaistuma karaliene Diāna Kubasova patvērās zem lietussarga un laimīga baudīja Ritas uzstāšanos, kā arī padejoja ar Rivu.

Koncerta izskaņā Rita Ora solīja Latvijā atgriezties atkārtoti, tas izsauca milzīgas ovācijas un aplausus!

0 Komentāru