Ieskats: VIP viesi līksmo prestiža Rīgas friziersalona ballītē

4 komentāri
Ieskats: VIP viesi līksmo prestiža Rīgas friziersalona ballītē
KRISTAPS BARDZIŅŠ

Spītējot lietum, prestižais Rīgas salons ”House of Hair” ar pasaules slaveno frizieri Kristapu Slakteru priekšgalā nesen bija sarīkojis īpašu burziņu – privāto pikniku, kurā pulcējušies salona VIP klienti un darbinieki.

Salons ”House of Hair” atrodas Mārupē, un tā klienti ir gan sabiedrībā zināmi cilvēki – mūziķi, aktieri, sportisti, gan ikviens, kurš vēlas saņemt profesionālu attieksmi un servisu. Salona radošais direktors Kristaps Slakters ir jau pasaulē atzīts frizieris, kuram uzticas daudzi Latvijas zīmoli un modes mākslinieki.

Pagājušajā nedēļā friziersalons bija sarīkojis īpašu balto pikniku. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja māksliniece Ieva Bondare, aktrise Dita Lūriņa un modes redaktore, profesionāla modes zīmolu, reklāmas un stila dizainere Kristīne Rudzinska un citi.

Vakara gaitā viesus priecēja burvju mākslinieka Dantes Pecolli šovs, bet par vienu no pasākuma pārsteigumiem izvērtās puišu striptīzgrupas ”Male Empire Night Show” priekšnesums, kas ”uzkarsēja” dāmas.

Sanākušie baudīja arī gardas un dzirkstošas uzkodas un atspirdzinošus dzērienus, un par mūziku gādāja dīdžejmeitene Stocka un Atis Auzāns.