Ieskats ballītē: radio “Star FM” ar koncertsēriju “Frekvence” sāk svinēt 20 gadu jubileju

0 Komentāru
Ieskats ballītē: radio “Star FM” ar koncertsēriju “Frekvence” sāk svinēt 20 gadu jubileju
KASPARS KRAFTS, F64

Trešdienas, 26. februāra, vakarā “Hanzas peronā” notika pirmais no radio “Star FM” 20 gadu jubilejas svinībām veltītās koncertsērijas ”Frekvence” koncertiem.

Radio “Star FM” 20. gadadienai veltītās koncertsērijas “Frakvence” ietvaros “Hanzas peronā” notiks septiņi koncerti, kuros apmeklētājiem būs iespēja baudīt gandrīz 30 latviešu mūziķu koncertus gan ierastos, gan jaunos skanējumos.

Koncertsērijas “Frekvence” atklāšanas koncertā uz skatuves kāpa “Lādezers”, “Tautumeitas ft. Aminata” un Ozols, bet paši “Star FM” ļaudis rūpējās par pasākuma apmeklētāju labsajūtu.

”2020. gadā radio “Star FM” svin savu divdesmito gadadienu, un mēs nolēmām to svinēt ilgi un vērienīgi, un radīt pasākumu sēriju, kur mūsu klausītāji var nokļūt tuvāk tiem mūziķiem, ko viņi ik dienu dzird radio “Star FM”.

Prieks, ka “Hanzas perona” radošajiem prātiem bija radusies ļoti līdzīga ideja un viņi piekrita apvienot spēkus, lai rastos koncertsērija ”Frekvence”,” pasākuma ideju komentē “Star FM” programmu direktore Brita Barone.

Koncertsērijas pavasara sesija turpināsies ar koncertiem 19. martā un 30. aprīlī, bet to plānots noslēgt ar vērienīgāku koncertu 30. maijā, kurā uzstāsies vismaz seši mākslinieki. Rudens sesijas koncerti notiks 24. septembrī, 22. oktobrī un 26. novembrī.

0 Komentāru