Gupalo un Chris Noah sniegs koncertu 20 klausītājiem

Pievienot komentāru
Gupalo un Chris Noah sniegs koncertu 20 klausītājiem
PUBLICITĀTES FOTO

Piektdien, 29. maijā, notiks Chris Noah un Katrīnas Gupalo akustiskais klātienes koncerts, kurā abi mūziķi atskaņos savas oriģinālkompozīcijas. Koncertu, atbilstoši visiem drošības noteikumiem, baudīs 20 klausītāji.

Koncerta programmā skanēs līdz šim zināmākās un radio staciju iecienītākās dziesmas, skaņdarbi no tikko 2020. gadā iznākušā Chris Noah EP ”Distance”, kā arī vairākas karantīnas laikā tapušas Katrīnas Gupalo kompozīcijas, kuras koncertā piedzīvos savu pirmatskaņojumu.

”Šobrīd koncertdzīve piedzīvo tādu pašu atdzimšanu, kā daba pavasarī. Durvis ir atsprāgušas vaļā, jā, pagaidām tikai 20 klausītājiem, bet process ir sācies.

Mēs atkal varam satikt savus klausītājus reāli – klātienē, dalīties ar emocijām dzīvajā, sajust enerģiju, kas strāvo dziesmu atskaņošanas laikā starp publiku un mums. Tas ir neaprakstāmi un neatkārtojami!,” stāsta dziedātāja Katrīna Gupalo.

Arī Chris Noah ar nepacietību gaida atkaltikšanos ar klausītājiem: ”Ir liels prieks, ka pēc ilga pārtraukuma ir iespēja uzstāties klātienē, bez sociālo tīklu starpniecības! Šķiet, ka man personīgi tas būs tikpat liels notikums cik apmeklētājiem.”

Koncerts tikai 20 klausītājiem notiks jaunajā Klavieru salonā Brīvības ielā 152, kurš 29. maija vakarā savas durvis apmeklētājiem vērs pirmo reizi. Chris Noah un Katrīnas Gupalo koncerts būs pirmais ”Osokina Mini Festivāla @152” ietvaros.

Zīmīgi, ka abu mūziķu radošajā biogrāfijā nozīmīgs bijis 2018. gads. Chris Noah 2018. uzsāka sadarbību ar britu mūzikas ierakstu producentu Kristoferu Harisu (strādājis ar Bear’s Den, Belle and Sebastian, Ghostpoet, u.c.)  un ierakstīja 3 dziesmas ”River”, ”Fall Through” un ”Inside Out”.  Līdz ar šo dziesmu iznākšanu Chris Noah mūziku sāka ievērot un pievērst uzmanību starptautiski mūzikas blogi, bet ”Fall Through” kļuva par mūziķa visvairāk Latvijas radio stacijās atskaņoto dziesmu.

Savukārt Katrīna Gupalo 2018. gadā sākusi darboties kā dziesmu autore un izpildītāja. Kopš tā laika viņa ir iesildījusi britu soulmūzikas dīvu Emeli Sandē koncertzālē ”Palladium”, devusies pirmajā ASV koncerttūrē, uzstājusies festivālā ”Laima Vaikule Rendez – Vous Jūrmala” Dzintaru koncertzālē, bijusi Supernova pusfinālā ar pašas sacerēto dziesmu ”Intoxicating Caramel” un izdevusi savu oriģinālmūzikas albumu ”Gentle and Done”.