Glamūrs un pompa: bagātie un varenie pulcējas grandiozajā ”Rīgas ballē”

6 komentāri
Glamūrs un pompa: bagātie un varenie pulcējas grandiozajā ”Rīgas ballē”
Pavēls Anks

Par greznāko pasākumu pagājušajās brīvdienās kļuva ”Rīgas balle”, kas norisinājās krāšņajā Melngalvju namā. Šogad ”Rīgas balle” notika trešo reizi un pulcēja pazīstamus un ietekmīgus ļaudis no Latvijas un ārvalstīm. Par godu Latvijas simtgades svinībām tās nosaukums bija ”Rīgas balle 2018 – Latvijas simtgades balle”.

Vienu no Rīgas greznākajiem sarīkojumiem apmeklēja populāri politiķi, uzņēmēji, ārsti un radošo profesiju pārstāvji.

Viesu vidū bija ekspremjers Valdis Birkavs ar dzīvesbiedri Marinu Dianovu, Rīgas vicemērs Andris Ameriks ar sievu Dainu, uzņēmēja Anete Bizēna ar vīru Ati, starptautisko sabiedrisko attiecību speciāliste Guna Leiškalne-Rokk ar vīru Janno Rokk, mūziķis Andris Ābelīte ar sievu Baibu.

Tāpat viesu vidū bija prāvs pulciņš ārvalstu biznesmeņu un politiķu.

”Rīgas balles” apmeklētāji atbilstoši smalkajam notikumam bija grezni saposušies – dāmas žilbināja smalkās vakarkleitās, bet kungi bija izvēlējušies tumšus uzvalkus un smokingus.

”Mēs esam ļoti priecīgi, ka Rīgas balle ir ieņēmusi pienācīgu vietu līdzās krāšņajām ballēm, kas katru gadu notiek visās lielākajās pasaules pilsētās – Vīnē, Parīzē, Londonā, Ņujorkā, Romā, Tokijā, citur. Viesi atkal nokļuva labākās sabiedrības, valdzinošas mūzikas un elegantu tērpu laikmetā.

Mēs esam pārliecināti, ka ”Rīgas balle 2018 – Latvijas simtgades balle” visiem paliks atmiņā kā viens no visskaistākajiem šā gada pasākumiem,” pastāstīja balles organizatore un patronese Natālija Tumševica-Ērgle.

Balli bagātināja plaša mūzikas programma – koncertā piedalījās Operetes teātra simfoniskais orķestris, Latvijas operetes populārākās balsis Anta Jankovska un Nauris Indzeris un citi.

Priekšzīmi viesiem rādīja vieni no labākajiem sarīkojumu deju dejotājiem Latvijā – Andrejs Rogovenko un Anna Vorončuka.

Vakara kulminācija bija balles patroneses Tumševicas-Ērgles uzstāšanās džeza orķestra ”Mirage” pavadībā.

Svētku programmu papildināja gardas vakariņas ar izsmalcinātiem dzērieniem un desertiem, ko noslēdza grandioza torte ar uguņošanu par godu Latvijas simtgadei.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl