Geju klubā ”Golden” jaunais gads sagaidīts kopā ar Halku un Šreku

0 Komentāru
Geju klubā ”Golden” jaunais gads sagaidīts kopā ar Halku un Šreku
NADĪ DAN

Teju visos Rīgas naktsklubos rīkotas īpašas Jaunā gada svinības. LGBT kopienas klubs ”Golden” nav izņēmums. Klubā svētki sagaidīti kopā ar Halku un Šreku.

Sanākušos viesus ar Jaungada nakts dziesmām priecēja sivēntiņu ganes tēlotāja Elita Je, kuras dziedāto dziesmu ritmos dejoja neviens vien kluba viesis.

Konkursā “Zelta dvīnis”, kurā varēja piedalīties jebkurš klātesošais kluba viesis, uzvaras laurus plūca Dāvis Ķimenis-Bergholds, kurš bija iejuties Amunas tēlā un pretendēja būt gleznas “Goldenieši” Merlīnas tēla līdzinieks.

Minūti pirms pusnakts viesi saskandināja šampanieša glāzes, vēlēja viens otram laimi, mīlestību un izdošanos nākamajā gadā.

Ballīte turpinājās līdz pat 8:00 no rīta. DJ Mei Dei spēlējot, kā arī fotogrāfei Nadī Dan tverot mirkļus, lai viesi pēc svinībām var atcerēties lielisko vakaru, vērojot skaistās fotogrāfijas.

Savukārt Grinčs, kurš plānoja nozagt Šreka un Halka dāvanas, par laimi vai nelaimi, iesprūda skurstenī.

Kā ziņo kluba vadītājs Ēriks Kiščenko, ar skursteņa iemītnieka Betmena palīdzību sestdien, 2. februārī, tiks notverts. Tad viesiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, ka Grinčs kaut ko nenočiepj.

Kā tu sagaidīji Jauno gadu?

0 Komentāru