Komentāri
Gadu pēc sievas nāves Andris beidzot izved sabiedrībā jauno mīlestību
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

10. februārī apritēja gads kopš ”Duets Sandra” līderes Sandras Brīnumas nāves. Īpašajā piemiņas koncertā viņas vīrs Andris beidzot atklāti izveda sabiedrībā savu jauno mīlestību Oksanu. Abi uzsmaidīja arī Skaties.lv fotogrāfam.

Andris savu Oksanu satika laikā, kad vēl sēroja pēc Sandras nāves – mēnesi pēc sievas aiziešanas. Tieši Oksanai bija liela nozīme tajā, ka Andrim izdevās tikt pāri nelaimei un dzīvot tālāk.

Lai arī dala sabiedrības jaunās attiecības drīz pēc sievas aiziešanas metās nosodīt, kā nu atklājusi Oksana, viņa pret Sandras piemiņu izturas ar lielu pietāti un pirms uzsākt attiecības ar Andri devusies uz kapiņiem izlūgties Sandras atļauju.

Oksana bija klāt un atbalstīja savu dzīvesbiedru arī īpašajā koncertā, kas tika rīkots gadu pēc Sandras nāves, mākslinieci ar viņai tuvo sirsnību un īstu roku pieminot.

Līdzīgi kā citi koncerta viesi, Oksana pasākumā kārtīgi izdejojās ar draudzenēm un no sirds izbaudīja mīļotā šovu. Kā atklājis Andris, Oksanai mūzika patīk, taču Sandras vietā uz skatuves viņa stāties gan nedomā- solista lomā paliks Andris Roga.

Godināt Sandras piemiņu kopā ar Oksanu piemiņas rokkoncertā bija ieradies pulciņš fanu, kuri, kā jau īstā rokkoncertā piederas,  ļāva emocijām vaļu un pat kāpa uz skatuves plosīties kopā ar zvaigznēm.

Lasi vēl