Gada skaļāko ballīšu tūre sāksies Siguldā. FOTO izlase no aizvadītā gada Latvijas klubu dzīves

2 komentāri
Gada skaļāko ballīšu tūre sāksies Siguldā. FOTO izlase no aizvadītā gada Latvijas klubu dzīves
Publicitātes foto

Nākamnedēļ, 14. janvārī, Siguldas klubā ”Kaķis” tiks atklāta dīdžeja [Ex] da Bass radio šova ”Party Service” klubu tūre ”Party Service On Tour 2017”. Atklāšanas pasākumā [Ex] da Bass uzstāsies kopā ar saksofonistu Sergey Boytsov.

”Jau otro gadu pēc kārtas sāksim tieši Siguldā. Atceroties pagājušā gada pasākumu, ar prieku varu teikt, ka tas bija viens no apmeklētākajiem un emocionāli pacilātākajiem visā tūrē.

Jūtu, ka šogad būs tikpat labi vai pat vēl labāk, jo īpaši tāpēc, ka nakts kulminācijā pirmo reizi uzstāšos kopā ar vienu no profesionālākajiem saksofonistiem Latvijā. Tieši viņš būs tūres atklāšanas pasākuma goda viesis, turklāt redzēsiet viņu pavisam jaunā ampluā,” jūsmo dīdžejs [Ex] da Bass.

Foto: skaļākās ballītes Latvijas klubos

Klubu tūrē kopā ar zināmo latviešu dīdžeju un producentu [Ex] da Bass uzstāsies Vecrīgas vecākā kluba ”Kaļķu Vārti” rezidentdīdžejs MBerg, kā arī saksofona virtuozs Sergey Boytsov. Apmeklētājus priecēs Eiropā pieprasītākā mūzika, stilīgas dekorācijas, specefekti un dāvanas.

Gada turpinājumā ballītes plānotas arī Rīgā, Tukumā, Liepājā, Madonā, Jēkabpilī, Cēsīs, Ogrē un citur. Seko līdzi tūres aktivitātēm šeit!

Publicitātes attēls

2 komentāri