Foto: zvaigznes, uzņēmēji un politiķi lustējas greznos pagalma svētkos

Pievienot komentāru
Foto: zvaigznes, uzņēmēji un politiķi lustējas greznos pagalma svētkos
PUBLICITĀTES FOTO

Ar krāšņiem pagalma svētkiem Rīgas centrā, pulcējot sabiedrībā zināmus ļaudis, šonedēļ 12. dzimšanas dienu nosvinējusi Latvijas un Baltijas labākā sabiedrisko attiecību aģentūra ”Deep White”.

Sveikt aģentūras īpašnieci Egli Klekeri un darbiniekus svētkos bija ieradušies uzņēmēji, politiķi, mūziķi, TV un radio personības, sociālo mediju zvaigznes un citi populāri ļaudis.

Kuplajā sveicēju pulkā bija bijusī kultūras ministre Žanete Grende, kulinārijas ekspertes Ilze Jurkāne, Signe Meirāne un Liene Zemīte, ”Instagram” dīva Evelīna Pārkere, blogere Laura Grēviņa, aktrise Vita Baļčunaite, grupas ”Carnival Youth” dalībnieki, ētera personības Haralds Burkovskis un Sanda Dejus, biedrības ”Ascendum” valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce ar kungu, vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministru Juri Pūci, Latvijas futbola federācijas presidents Kaspars Gorkšs, režisors Dzintars Dreibergs, fotogrāfs Gatis Rozenfelds un citi.

Viesu vidū varēja satikt arī virkni uzņēmēju, tostarp ”Rimi Latvia” valdes priekšsēdētāju Valdi Turlo, LMT viceprezidentu Ingmāru Pūķi un ”Valmiermuižas alus” īpašnieku Aigaru Ruņģi.

Vasaras svelmi kliedējot ar atspirdzinājumiem, ballītes apmeklētāji vakara gaitā baudīja sarunas, melnbaltā kino klasiku grupas ”Da Gamba” taustiņinstrumentālista Daiņa Teņa pavadījumā un dāmu DJ dueta ”Gribam Būt Dīdžejas” muzikālo noformējumu.

Vakara kulminācijā viesus izklaidēja kolorītā muzikālā apvienība “Mazais princis”.

Kā atzina viesi, lai gan vasara vēl tikai sākusies, šie pagalma svētki jau tagad ierindojušies vasaras labāko ballīšu saraksta augšgalā.