Foto: ziemas salā Vecrīgā notikusi karsta pirts ballīte

3 komentāri
Foto: ziemas salā Vecrīgā notikusi karsta pirts ballīte
EDIJS ANDERSONS

Ar moto “Aukstums mūs nenobiedēs!” janvāra beigās populārajā izklaides vietā ”Radiobārā” noticis draisks burziņš – tur laikā, kad termometra stabiņš bija noslīdējis zem nulles, sarīkota draiska pirts ballīte.

Pirts ballītes ”Radiobārā” ir viena no vasaras tradīcijām, kas īstenota vairākus gadus pēc kārtas un jau kļuvis par vienu no ballīšu zvēru gaidītākajiem burziņiem. Tagad nodoties pirts priekiem piedāvāts arī ziemas aukstumā.

Kluba viesus sagaidīja iespēja izmērcēties uz ielas iekārtotā karstā ūdens baļļā un ar bērzu slotiņām nopērties pirtiņā. Drosminieku, kuri nelaida garām īpašo nodarbi, netrūka.

Tikmēr iekštelpās par pienācīgu atmosfēru gādāja daiļās bāra meitenes, bet par mūziku rūpējās DJ Sergucci.

”Baļļa un pirts pašā Vecrīgas sirdī? Jā! Tieši tik traki mēs esam. Brīnišķīgs vakars un neatkārtojama ballīte. Paldies visiem, un tiekamies jau nākamajos pasākumos!” gandarīti par izdevušo ballīti ir ”Radiobāra” saimnieki.

Ceturtdienas, 21. februāra, vakarā ”Radiobārā” koncertu sniegs šova ”X Faktors” zvaigzne dziedātājs un multiinstrumentālists Roberts Memmēns un saksofonists Dagnis Roziņš.