Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

2 komentāri
FOTO: ”Weekend” festivālā spēlē vienīgais Latvijas pārstāvis; mūsējā šovs pulcē ļaužu masas
Linda Vincāne/Skaties.lv

Pērnavā šobrīd rit ”Weekend Festival Baltic” festivāla trešā diena, un uz Future Stage nupat noslēdzies vienīgā Latvijas pārstāvja [Ex] da Bass šovs. Skaties.lv piedāvā reportāžu no mūsu mākslinieka uzstāšanās.

[Ex] da Bass jeb Mareks Dainis ”Weekend” festivālā spēlē jau trešo gadu pēc kārtas un sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņam te dikti patīk. Šogad viņš ir vienīgais Latvijas pārstāvis festivālā.

Lai arī Mareks pirms sava uznāciena sarunā ar Skaties.lv neslēpa, ka ir mazliet nobijies, satraukumam nebija nekāda pamata. Laukums pie Future Stage, kurā pirms Latvijas pārstāvja uznāciena mīņājās vien daži desmiti ļaužu, [Ex] da Bass uznākot uz skatuves bija ļaužu pārpildīts.

Foto: [EX] da Bass šovs Pērnavā

Kā Skaties.lv atzina festivāla ārzemju viesi, [Ex] da Bass šovs nav licis vilties – mūziķis no Latvijas spēlējis augstākajā līmenī.

Mākslinieks godam nesa valsts vārdu pasaulē. Lepojoties ar dzimteni, Mareks kāpa uz skatuves ar Latvijas karogu rokās un, atrodoties uz skatuves, vairākas reizes ļāva tam plīvot Pērnavas vējos.

Kā Skaties.lv atklāj [Ex] da Bass, viņš pēc sava numura iecerējis pabaudīt ”Chase&Status” šovu, bet pēc pusnakts viņam ieplānota vēl viena uzstāšanās vienā no Pērnavas klubiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl