Foto: VIP viesi pulcējas jauna ”Lido” restorāna atklāšanā

6 komentāri
Foto: VIP viesi pulcējas jauna ”Lido” restorāna atklāšanā
KASPARS GARDA

Ceturtdien, 5. septembrī, paplašinātajā tirdzniecības parkā ”Alfa” durvis vēra jauns ”Lido” restorāns. Mirkli pirms oficiālās atklāšanas iespēju pirmajiem ielūkoties restorāna telpās un ēdienkartē izmantoja sabiedrībā zināmi ļaudis.

Pasākuma viesu vidū bija tādas sabiedrībā populāras personības kā Baiba Sipeniece-Gavare, Armands Simsons, Dagmāra Legante-Celmiņa, Kristīne Virsnīte, Jana Duļevska ar vīru hokejistu Rodrigo Laviņu, šķēpmetēja Madara Palameika, šovmenis Renārs Zeltiņš ar sievu Ievu, dziedātājas Aija Andrejeva un Ieva Sutugova, ”Instagram” personība Unika Annika un citi.

Viesi varēja baudīt jaunā restorāna interjeru un doties nebijušā brokastu piedzīvojumā, palutinot savas garšas kārpiņas. Ēdienkartē bija ne vien burkānu sula ziedu traukos, bet arī uz salmiem pasniegta brokastu ola avokado laiviņā, savukārt pamatēdienā – kartupeļu un gaileņu sacepums ar sieru. Maltītes izskaņā kā gards punkts uz ”i” bija plānās pankūkas ar rīvētām zemenēm un cukuru.

Jaunatklātais ”Lido Alfa” izceļas ar vairākiem jauninājumiem. Īpašajā sadaļā ”Pasaules virtuve” būs iespēja nobaudīt grila, krievu mājas virtuves ēdienus, kā arī Latvijā dzīvojošās taizemietes Doungdao Verdins jeb Fon radītās maltītes.

Jaunā restorāna interjeru veidojusi interjera arhitekte Evija Ķirsone-Slavinska, 1370 kvadrātmetru plašajās telpās radot mūsdienīgu, funkcionālu un dabas elementiem piesātinātu iekārtojumu. Vienlaikus 322 klienti varēs ieturēt maltīti patīkamā gaisotnē starp mucās iestrādātiem akvārijiem un vairāk nekā 400 dzīvajiem augiem – dārzeņu stādiem, garšaugiem, telpaugiem, kas izceļ jaunā restorāna identitāti.

Padomāts arī par pašiem mazākajiem apmeklētājiem, kuriem grūti ilgstoši sēdēt pie galda, tāpēc viņi varēs pavadīt laiku bērnu rotaļu stūrītī.