Foto: vietējā elite naktī raujas pēc jaunajiem ”iPhone” telefoniem

Pievienot komentāru
Foto: vietējā elite naktī raujas pēc jaunajiem ”iPhone” telefoniem
PUBLICITĀTES FOTO

28. septembrī Latvijā uzsākta jauno” iPhone Xs” un ”iPhone Xs Max” modeļu tirdzniecība. Naktī no naktī no ceturtdienas uz piektdienu modes un izklaides centrā ”Rīga Plaza” izmeklētai publikai tika dota unikāla iespēja ekskluzīvā ballītē pirmajiem iegādāties šo modeli. Skaties.lv piedāvā ielūkoties nakts pasākumā.

Jaunākos ”iPhone” viedtālruņu modeļus veikalos var iegādāties no 28. septembra rīta, bet lielākie entuziasti šo modeli varēja iegādāties ekskluzīvā ballītē jau naktī no ceturtdienas uz piektdienu modes un izklaides centrā ”Rīga Plaza”.

Pasākumu kuplā skaitā apmeklēja populāri ļaudis: televīzijas raidījumu un pasākumu vadītājs Aivis Ceriņš, mūziķi Miks Dukurs un Gatis Irbe, dekoratore Baiba Prindule-Rence, radio personības Magnuss Eriņš un Kaspars Breidaks, stiliste Indra Salceviča, komiķis Rūdolfs Kugrēns, kā arī citas sabiedrībā zināmas personas.

Pirmie, kuri izmantoja iespēju iegādāties jauno ”iPhone Xs”, bija Juris Millers un Elīna Plaude.

”iPhone Xs” ir jau divdesmitais modelis” iPhone” viedtālruņu sērijā – tiek uzskatīts, ka tieši ar šo viedtālruņa modeli iespējams gūt vispilnīgāko pieredzi.

Abi tirdzniecībā nonākušie modeļi ir gudrākie un jaudīgākie no visiem ”Apple” viedtālruņiem, turklāt ”iPhone Xs Max” var lepoties ar 6,5 collu lielu ekrānu.

Doties uz filmu sadaļu

Lasi vēl