Foto: Ventspils “Klondaika” ar grandiozu ballīti nosvin 14. dzimšanas dienu

1 komentārs

Pagājušajās brīvdienās Ventspilī notikušas īpaši skaļas svinības – iecienītā izklaides vieta ”Klondaika” ar vētrainu ballīti svinēja 14. dzimšanas dienu.

Atpūtas centra ”Klondaika” dzimšanas dienas svinības vienlaikus bija pēdējo gadu skaļākās klubu tūres ballīte ar populāro dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā.

”Tā kā Ventspilī nebiju uzstājies trīs gadus, bija sajūta, ka būs ļoti traka ballīte. Turklāt šis bija tūres desmitais pasākums, kā arī ”Klondaikas” 14. dzimšanas dienas svinības. Vairāki labi priekšnosacījumu skaļam burziņam.

Uh, kas par pasākumu sanāca! Pirmkārt, paši ventspilnieki teica, ka cilvēku bija vairāk nekā pilsētas svētkos, publika bija nu dikti simpātiska un ar lepnumu varu paziņot, ka šis bija otrais labākais tūres pasākums šogad līdz šim. Pirmajā vietā vēl arvien ir Saldus, bet godpilnajā trešajā vietā mēs pašlaik liekam Jēkabpili,” Skaties.lv komentē [Ex] da Bass.

Sestdien, 20. aprīlī, jaudīgā klubu tūre ”Party Service On Tour 2019” turpināsies ar ballīti Tukuma klubā ”Baboon Club”. Pasākuma īpašā viešņa būs vijolniece Katy Tindermark.