Foto: Vecrīgas krogs ”Aptieka” ar vētrainu ballīti nosvin slēgšanu

11 komentāri
Foto: Vecrīgas krogs ”Aptieka” ar vētrainu ballīti nosvin slēgšanu
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pagājušajās brīvdienās pēdējā ballīte tika piedzīvota mūzikas cienītāju vidū ļoti populārajā bārā Vecrīgā – krogā ”Aptieka”. Vakara ievadā muzicēja jaunā rokgrupa ”Purple Negative”, bet ballīti līdz rīta gaismai turpināja DJ Dambis.

“Desmit skaisti gadi, pilni ar mīlestību, mūziku, veciem paziņām un jauniepazītiem labākajiem draugiem. Garas sarunas un agri rīti, veldzējoši alus malki, burgeru garša un čalošana uz terases.

To visu un vēl daudz, daudz citu mēs atcerēsimies vienmēr kopā ar visizcilākajiem jums visiem, kas bijāt un esat! Paldies! Jauna ēra. Tiekamies baltas jūras maliņā!” pēc slēgšanas ballīte sociālajos tīklos ziņojis kroga ”Aptieka” saimnieks Kristaps Krēsliņš. Viņš iecerējis pavasarī atvērt krodziņu Pāvilostā.

Pērnruden ar 10 Latvijā pazīstamu alternatīvās mūzikas grupu koncertiem krogs ”Aptieka” nosvinēja 10 gadu jubileju, bet zīmola vēsture ir ilgāka, jo kroga īpašnieks Amerikas latvietis Kristaps Krēsliņš jau tālajā 1997.gadā Vašingtonā atvēra ”Pharmacy Bar”. Nosaukuma iedvesma daļēji nākusi no Krēsliņa vectēva, kurš pirms otrā pasaules kara vadījis aptiekas Rūjienā.

2008. gadā durvis mazā Vecrīgas šķērsieliņā vēra Latvijas krogs ”Aptieka”, kas šo gadu laikā bija kļuvis par tikšanās vietu ārzemju latviešiem, kultūras un mūzikas pasaules pārstāvjiem un citiem alternatīvās noskaņas cienītājiem.

11 komentāri