FOTO: Vecrīgā piedzīvots jauns ballēšanās rekords

1 komentārs
FOTO: Vecrīgā piedzīvots jauns ballēšanās rekords
Andris Kristabans

Par vienu no pagājušās nedēļas nogales skaļākajām ballītēm bija parūpējies ”Just”. Bārā uzstājās plaši pazīstamā grupa ”Bermudu divstūris”, un, kā jau tas allaž notiek šo mūziķu koncertos, ieradās īpaši daudz klausītāju, un pasākums izvērtās “tusiņā”, kādam līdzīgu negadās piedzīvot pat tik populāram bāram kā ”Just”.

“”Bermudu divstūris” bija viens no apmeklētākajiem koncertiem, ko esmu “Just” redzējusi! “Just”” terase bija pārbāzta, un “Bermudu divstūris” spēja noturēt cilvēkus 50 minūtes ar savu programmu!” Skaties.lv ziņo kluba pārstāve Zane.

“Just” personāls kā allaž bija piegājis lietai nopietni un uz īpašo vakaru saģērbies “Bermudu divstūra” stilā: keponos, šortos, botēs un, protams, rotājoties ar spožām ķēdēm.

Foto

Taču tiem, kuri uz trako ballīti netika, nav iemesla skumjām. Jau šo ceturtdien “Just” notiks vīriešu dienas svinības, savukārt nedēļas nogale paies ”Just Ugly” zīmē – būs dejas uz letes, laistīšanās ar dzērieniem un degoša bāra lete.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl