Komentāri
Foto: Vecrīgā ar pompu nosvinēta Dāmu nakts
Publicitātes foto

Ar saukli ”Mēs zinām, ka Latvijā dzīvo pašas skaistākās meitenes!” populārajā bārā ”Just” pagājušajās brīvdienās tika svinēta Sieviešu diena. Ballītē daiļais dzimums tika īpaši lutināts.

Bārs ”Just” vienmēr izcēlies ar pārdomātu sarīkojumu programmu. Arī Sieviešu dienai veltītais burziņš ballīšu zvēriem nelika vilties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā naktī ikviena dāma varēja justies īpaša. Daiļavas sagaidīja dažādi pārsteigumi, no kuriem daži iepriekš redzēti tikai pasakās. Tā, piemēram, ar ziediem un uzmanības apliecinājumiem daiļo apmeklētāju sirdis centās iekarot pasakas ”Skaistule un Briesmonis” galvenais varonis.

Tāpat ballētāju ausis lutināja Miks Galvanovskis & Co, bet visas nakts garumā uz deju grīdas lika kustēties Armand Keraynn & MC Kress.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl