Komentāri
Foto: vecākais naktsklubs Vidzemē ar vētrainu rokballi nosvin dzimšanas dienu
Publicitātes foto

Pagājušajās brīvdienās visi ceļi veda uz Valmieru. Tur iecienītais “Multiklubs”, kas uzskatāms par vecāko izklaides vietu reģionā, svinēja 22. dzimšanas dienu.

Svinību naktī par īsti roķīgu gaisotni gādāja rokgrupas “Dzelzs vilks” un “Pērkons”, kas “Multiklubā” uzstājās pirmo reizi kluba ilgajā pastāvēšanas vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šāds apvienojums uz dzimšanas dienu nekad nebija bijis. Tā kā ”Pērkons” līdz šim nebija spēlējuši ”Multiklubā”, mums gribējās saviem apmeklētājiem piedāvāt ko citādāku. ”Pērkons” ir ļoti godājama grupa. Un man šķiet, ka dzimšanas diena bija izdevusies,” portālam Skaties.lv stāsta ”Multikluba” menedžere Egija Zīrāpa.

Ballīti apmeklēja gan tie, kuri atceras “Multikluba” pirmsākumus, gan gados jaunāki ļaudis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl