Foto: valmierieši lustējas trakulīgā ballītē

3 komentāri
Foto: valmierieši lustējas trakulīgā ballītē
RAIVO SARELAINENS

Pagājušajās brīvdienās vētrains burziņš piedzīvots vienā no Vidzemes vecākajām izklaides vietām – Valmieras ”Multiklubā”. Tur notikusi pēdējo gadu skaļākās klubu tūres ”Party Service On Tour” ballīte.

“Kā jau ir redzams tūres Valmieras pasākuma bildēs, ballīte bija ļoti forša, pieklājīgi apmeklēta un dikti pozitīva,” Skaties.lv stāsta ballītes vaininieks dīdžejs [Ex] da Bass.

“Liels paldies visiem tiem, kuri šajā vakarā izvēlējās būt kopā ar mums “Multiklubā” un baudīt labu deju mūziku, video projekcijas, kā arī manu un saksofonista saspēli!

Īpašs sveiciens tiem četriem Valmieras jauniešiem, kuri pasākumu apmeklēja, apvienojot to ar atvaļinājumu Latvijā! Viņi esot bijuši arī pagājušā gada tusiņā, tāpēc nav bijis šaubu, kurā laikā braukt mājās, lai apciemotu ģimenes un pie viena apmeklētu labu ballīti,” tā dīdžejs.

Šajā nedēļas nogalē klubu tūre turpināsies ar ballīti Madonā – 15. februārī [Ex] da Bass kopā ar savu komandu pierībinās klubu ”Barbados”.

Kā ierasts tūres pasākumos, apmeklētājus priecēs Eiropā atzītākie hiti un to remiksi dīdžeju [Ex] da Bass un Alvis Still variācijās, tikai šai ballītei radīts kluba dizains, jaudīgi skatuves šova specefekti, kā arī būs iespēja tikt pie ekskluzīvām dāvanām ar tūres logo.

Pasākuma īpašais viesis būs virtuozais perkusionists Einārs Latiševs.

3 komentāri