Foto un video: latvieši sarīko vētrainu ballīti Kauņā

0 Komentāru
Foto un video: latvieši sarīko vētrainu ballīti Kauņā
Publicitātes foto

18. un 19.maijā atraktīvais mūziķu trio 3Live Project jeb dīdžejs [Ex] da Bass, trompetists Normunds Piesis un perkusionists Einārs Latiševs devās iekarot Lietuvu. Piektdien, kā arī sestdien viņi uzstājās grandiozās Kauņas pilsētas svētku svinībās uz lielās skatuves vecpilsētas pašā sirdī, bet piektdienas naktī – Kauņas kluba Mojo Lounge 7 gadu jubilejas svinībās, kas vienlaicīgi bija arī pilsētas svētku centrālā Afterparty vieta.

“Šī bija viena no trakākajām nedēļas nogalēm 3Live Project pastāvēšanas vēsturē – tās bija trīs fantastiskas un emocionālas uzstāšanās. Ir taču patīkami būt uz tik lielas skatuves ar perfektu skaņu un gaismām, kā arī pirotehnikas šovu un iesildīt deju mūzikas leģendu 10 000 cilvēku priekšā, vai ne?” sarunā ar Skaties.lv iespaidos dalās [Ex] da Bass.

Mākslinieks spriež, ka svinības Kauņā līmeņa un apmeklētības ziņā turējušas līdzi tepat otrpus kaimiņos notiekošajam ”Weekend Festival”.

”Liels paldies LTips Agency, ka mūs lietuviešiem ieteica. Sadarbība ar Medusa Concert noteikti turpināsies!” tā [Ex] da Bass.

Pirmajā dienā mūsējie uzstājušies pēc pasaulslavenās dziedātājas no Lietuvas – Beatrich, bet sestdien iesildījuši leģendāro DJ Sash! no Vācijas.

Koncertos tapuši arī video materiāli, kas izsaka visu par emocijām un jaudu, ar kādu notikuši šovi.

0 Komentāru