Foto un video: karaokes konkurss Avotu ”Ezītī” izvēršas līksmā zaļumballē

Pievienot komentāru

Siltā vasaras vakarā Avotu ielas ”Ezītis miglā” izskanējusi ”Ezīša karaokes izaicinājuma” otrā kārta. Šoreiz cīņa bija nudien līmenī – žūrijas ekspertu priekšā, kuru vidū arī Skaties.lv, stājās īpaši kupls ļoti talantīgu jauniešu pulks.

Kā Skaties.lv atklāj ”Ezīša” pārstāvis, uz otro konkursa kārtu ieradies vairākas reizes lielāks talantu pūlis nekā uz pirmo, kas risinājās Kalnciema ielas restorāna filiālē.

Reportāžu no konkursa pirmās kārtas apskati TE!

Lai arī bija paredzēts, ka otrā atlases kārta ierasti turpināsies divas stundas – līdz plkst. 23.00, lielā gribētāju skaita dēļ tā ieilga gandrīz līdz pusnaktij.

Skatītājiem tika piedāvātas gan izjustas mīlas dziesmas perfektā izpildījumā, gan jautri šovi, gan īsts reps. Un publika ar sajūsmu pieņēma visu, dejojot un dziedot līdzi. Rezultātā ceturtdienas vakarā Avotu ielā tika iegriezta īsta zaļumballe!

Žūrijas eksperti plānoto četru labāko vietā tālāk izvirzīja sešus jaunos māksliniekus.

”Ezīša karaokes izaicinājums” šonedēļ turpināsies Tērbatas ielas ”Ezītis miglā”, kur 25. jūlijā plkst. 20.00 tiks gaidīti kā dziedātāji, tā labas mūzikas draugi.

Savukārt lielais fināls – 29. augustā Kalnciema ”Ezītis miglā”, kad šeit risināsies īsta grila ballīte ar pašmāju populāru mūziķu uzstāšanos un karaokes uzvarētāja noskaidrošanu. Kā Skaties.lv var pačukstēt ”Ezīša” pārstāvji, pasākuma viesi tiks lutināti arī ar populāru pašmāju mūziķu koncertu.